Bu Windows Kopyası Orjinal Değil 7601 Çözümü

windows-kopyasi-orjinal-degil-cozumuWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Teknik Servis kategorimiz altına ekleyeceğiz. Makale konumuz ise windows etkinleştirme sorunu olarak karşımıza çıkan windows 7 yapı 7061 bu windows kopyası orjinal değil sorunu ile ilgili olacak.

Windows bilindiği üzere en çok kullanılan işletim sistemidir. Ve yine bilindiği üzere piyasada kullanılan windowsların %80 i veya daha fazlası internetten ücretsiz indirilmiş yani merdiven altı dediğimiz şekilde elde edilip kurulan (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

Ağrı Geçiren Dualar | Ağrılara İyi Gelen Dualar

agri-icin-esmaul-husnaWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Sağlık kategorimiz altına ekleyeceğiz. Makale konumuz ise ağrı geçirme duası hakkında olacak. Makale konumuz ziyaretçilerimize biraz garip gelebilir. Ağrıyı geçiren dua mı olur gibisinden kendinize sorabilirsiniz.

Ve doğruyu söylemek gerekirse bende bu makaleyi ekleyip eklememekte baya kararsız kaldım. Ancak söz konusu sağlık olunca her türlü içeriğe her türlü tedaviye (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

Site Hızlandırma Yöntemi | Resimleri Optimize Etmek

nasil-optimize-edilirWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Webmaster kategorimiz altında paylaşacağız. Makale konumuz ise site dosyalarını küçültmek yani optimize etmek üzerine olacak. Bir web siteniz var ve eğer yavaş çalışıyor ise bunun belli başlı nedenleri olabilir.

Ancak bazı küçük oynamalarla bu yavaşlığın önüne geçerek sitenizi hızlandırabilirsiniz. Bugün bu makale de sizlere sitenizi hızlandırmak için (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

Ms-Dos Eğitimi | Cmd Komutları ve Kullanımı

ms-dos-kullanimiWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Güvenlik kategorimiz altına ekleyeceğiz. Makale konumuz ise ms dos nasıl kullanılır ? sorusuna cevap verecek. Kısaca ms-dos dan yani komut isteminden bahsetmek gerekirse, bilgisayarımızı yazılımsal olarak kontrol etmemize olanak sağlayan bir konsol ekranıdır.

Ms-dos ile bilgisayarımızda ortaya çıkan pek çok soruna (daha&helliip;)

Fazlasını Oku