Ben Hala Büyümedim Galiba

cocuk-gibi-olmakHerkese selam ben Ali. Evet senin arkadaşın ve seni seven Ali :) Bugün Pazartesi haftanın ilk günü. Bunu söylemesem sanki haftanın ilk günü olduğunu bilmeyeceksiniz. :)) Neyse ben bugün yine kişisel makale yazmak istedim.

Makale konum ise başlıkta geçtiği gibi hiç büyüyememek. Yani ben hep çocuğum aslında, hiç büyümedim sanki. Bunun oldukça farkındaydım aslında ama bugün (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

Sabahları Düzenli Spor Yapmak İyi Gelecek

sporArkadaşlar herkese merhabalar.. Ben Ali. Sitemi yakından veya 250mt uzaktan takip edenler beni az çok tanır. Uzun zamandır Webisyo ile ilgilenemedim. Elimde olmayan nedenlerden dolayı uzak kaldım.

Bunda hem iş değiştirmem hemde diş tedavimin başlaması etkili oldu. Ancak iş yerime yavaş yavaş alıştım ve diş tedavimde İnşallah haftaya tel takılarak sonlanacak. Ve bende eskisi gibi tekrar (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

Masaüstündeki Simgelerin Yazıları Mavi Oldu

masaustu-mavi-simgelerWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Bilgisayar kategorimiz altında paylaşacağız. Makale konumuz ise windows xp masaüstü ikon renkleri ile ilgili olacak.

Anlatacağımız makale sadece xp kullanıcıları için geçerli olacak. Gerçi günümüzde ne kadar xp kullanıcısı kaldı bilmiyorum ama yine de bu hata için makale yazmak istedim. Gerçi anlatacağımız (daha&helliip;)

Fazlasını Oku