Pkcs11 Exception Hatası

uyap-editor-imzalamaWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Bilgisayar kategorimiz altında yazıyoruz. Makale konumuz ise uyap döküman imzalama sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Uyap ile çalışıyorsanız uyap editör ile açılan dosyaları kullanıyorsunuz demektir.

Ancak uyap ı kullanmak her zaman kolay olmayabiliyor. Hatta problem öyle bir yerde başlıyor ki, uyap’ ın kendi (daha&helliip;)

Devamını Oku

“Bu Aygıtı Kullanmak İçin Bir Wia Sürücüsüne İhtiyacınız Var” Çözümü

canoscan-toolbox-indirWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Yazıcılar kategorimiz altına ekleyeceğiz. Makale konumuz ise Canon Scanner tarama hatası ile ilgili olacak. Bu hata benim başıma CanonLide 60 tarayıcısında geldi. Ancak biraz araştırma yaptığımda bu sorun Canon Lide serisinin neredeyse hepsinde mevcut.

Web üzerinde ve Canon’ un kendi sitesinden indirilen hiçbir driver‘ ı tarayıcı kabul etmiyor. Ve aygıtı kullanmak için wia sürücüsü gerekiyor gibi bir uyarı veriyor. Bu hatayı çözmek için yine Canon scanner için üretilmiş (daha&helliip;)

Devamını Oku

Komut Programa Gönderilirken Bir Sorun Oluştu Çözümü !

excel-sorun-olustuWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Bilgisayar kategorimiz altına yazacağız. Makale konumuz ise Excel dosya hatası ile ilgili olacak. Öncelikle bu hata benim başıma yaklaşık 2 gün önce geldi. Hata ile şöyle karşılaştım.

Normal şekilde kaydettiğim ve çalışan Excel dosyamı ertesi gün açmak istediğimde komut programa gönderilirken bir sorun oluştu hatasını (daha&helliip;)

Devamını Oku