AutoCAD Crack Nasıl Yapılır ? Resim+Video Anlatım

autocad-serialWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Grafik kategorimiz altına ekleyeceğiz ve makale konumuz AutoCAD lisanslama hakkında olacak. Bildiğiniz üzere AutoCAD bir bilgisayar ile çizim yapma programıdır.

Ki zaten bu makaleyi okuduğunuza göre AutoCAD’ in ne olduğunu biliyorsunuzdur. Ve hatta çoktan kurulum yapmış ancak aktive etmek için araştırma yapıyorsunuz demektir. O zaman giriş kısmını (daha&helliip;)

Acrobat Reader Belge Yazdırma Sorunu

belge-yazdirilamadi-hatasiWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Bilgisayar kategorimiz altında paylaşıyoruz. Makale konumuz ise Adobe Reader belge yazdırılamadı hatası ile ilgili. İnsanlar birbirleri ile dosya paylaşımında bulunuyorlar. Özellikle de iş hayatında dosya paylaşımı önemli bir konu. Tabi paylaştığımız dosyaların bir formatı oluyor.

Ve en çok kullanılan formatlardan birisi de pdf formatı. Pdf dosyalarını açmak için (daha&helliip;)

Arkadaşımı Ziyaret İçin Ankara’ ya Gittim (:

mehmet-ve-benWebisyo‘ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar uzun bir aranın ardından yeni bir makale yazıyorum. Aslında elimde yazacak makaleler birikti ancak gerek iş hayatımda gerekse özel hayatımda olan karmaşa ve yoğunluktan ötürü makale yazma fırsatı bulamadım. Bu makaleyi bile ancak girebiliyorum. Çünkü en sevdiğim arkadaşım Mehmet’ i ziyaret edeli neredeyse 1,5hafta oldu artık gerisini siz düşünün.

10 Mart Perşembe günü yola çıktım akşam uçağı ile Ankara‘ ya gittim. Yolculuk öncesi baya heyecanlıydım. Çünkü Mehmet’ i bayadır görmemiştim. Bayadır diyorum zaman söylemek istemiyorum çünkü en sevdiğim arkadaşımla bu kadar zaman (daha&helliip;)

Pkcs11 Exception Hatası

uyap-editor-imzalamaWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Bilgisayar kategorimiz altında yazıyoruz. Makale konumuz ise uyap döküman imzalama sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Uyap ile çalışıyorsanız uyap editör ile açılan dosyaları kullanıyorsunuz demektir.

Ancak uyap ı kullanmak her zaman kolay olmayabiliyor. Hatta problem öyle bir yerde başlıyor ki, uyap’ ın kendi (daha&helliip;)