Yazıcı Özellikleri Gösterilemiyor, Yazıcı Adını 2 Kez Denetleyin Çözümü

yazici-adini-2-kez-denetleyinWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Yazıcılar kategorimiz altına ekleyeceğiz. Makale konumuz ise windows ağ yazıcısı paylaşım hatası olarak bilinen paylaşımlı yazıcıdan çıktı alınamıyor sorununa cevap olacak. Diyelim ki 2 adet bilgisayarınız ve 1 adet usb bağlantılı yazıcınız var. Ve yazıcınızı bilgisayarlardan birine (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

Windows 7 Ağ Yazıcısına Bağlanamıyor Sorunu Çözümü

windows7-yazici-baglanmiyorWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Yazıcılar kategorimiz altına ekleyeceğiz. Makale konumuz ise windows 7 yazıcı paylaştırma sorunu olan yazıcı bağlanamıyor veya erişim engellendi sorununa cevap olacak.

Bir bilgisayar da kurulu yazıcınız var ve siz onu ağ üzerinde paylaşıma açtınız. Yazıcıyı bağlamak istediğiniz diğer bilgisayarın başına gittiniz (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

Youtube Neden Kapatıldı ? ( 06.04.2015 )

youtube-neden-kapatildiWebisyo’ dan herkese merhabalar..Arkadaşlar bu makale son dakika makalesi olarak yazılmaktadır. An itibari ile youtube a giriş yapılamamaktadır. Site bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir. uyarısı gelerek açılmıyor.

Site bu sefer neden kapatıldı şuan pek kimsenin fikri yok gibi duruyor. Yine dns değiştirerek vpn kullanarak girme girişimleri başlamış bulunmakta. Site sayfasının en altında ise (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

E-Okul ve Mebbis Rapor Alma, Görüntüleme Sorunu ve Çözümü

mebbis-eokul-rapor-sorunuWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi İnternet kategorimiz altında paylaşacağız. Makale konumuz ise e-okul rapor sorunu ile ilgili olacak. Aslında sadece e-okul değil aynı zamanda mebbis rapor ekranı açılmıyor sorununa da cevap olacak.

Bildiğiniz üzere Mebbis ve E-Okul, Milli Eğitim Bakalığı’ na ait eğitim siteleridir. Eğitim sitelerini de en çok tabiki eğitimciler yani değerli öğretmenlerimiz (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

Bu Windows Kopyası Orjinal Değil 7601 Çözümü

windows-kopyasi-orjinal-degil-cozumuWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Teknik Servis kategorimiz altına ekleyeceğiz. Makale konumuz ise windows etkinleştirme sorunu olarak karşımıza çıkan windows 7 yapı 7061 bu windows kopyası orjinal değil sorunu ile ilgili olacak.

Windows bilindiği üzere en çok kullanılan işletim sistemidir. Ve yine bilindiği üzere piyasada kullanılan windowsların %80 i veya daha fazlası internetten ücretsiz indirilmiş yani merdiven altı dediğimiz şekilde elde edilip kurulan (daha&helliip;)

Fazlasını Oku