Çok Yakında 2 Kişiden Biri İşsiz Kalacak !

issizlikGeçtiğimiz aylarda Oxford Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırma, teknolojinin ABD’de gelecek 10 ile 20 yıl içerisinde çalışanların yüzde 47′sini işsiz bırakacağını ortaya koymuştu.

Aynı araştırmanın 28 AB ülkesi için yapılan hesaplamaları da teknolojinin yakın gelecekte çok sayıda kişiyi işsiz bırakacağını gösteriyor.

London School of Economics (LSE) tarafından yapılan araştırmaya göre, gelecek 10 ile 20 (daha&helliip;)

Devamını Oku

Nerede O Eski Bayramlar Sorusunun Cevabını Buldum :)

seker-bayramiii2Arkadaşlar hekese merhabalar.. Nasılsınız çılgın şeyler :D Bugün yine anlamlı bir gün, zaman dilimi öncesinde bir makale yazmak istedim. Tabiki makalem başlığından da anlaşılacağı üzere Şugar Baryamı üzerine :))

Her bayram arefesinde çok zorlandığım bir konu var benim. Ah nerde o eski bayramlar desem mi demesem mi hep bi tereddütte kalıyorum ya.. Eskiden çok mu güzeldi diye soruyorum kendime ve aslında çok iyi olmasa da bundan iyiydi yahu.

Kankalarla toplaşıp door door gezerdik :D Annem baya şüphelendi birgün. Evden şugar toplama niyetine çıkıp eve banka soymuş gibi (daha&helliip;)

Devamını Oku

Sağlığımızla İlgili Önemli Bilgiler; Daha Sağlıklı Yaşam İçin Okuyun !

saglikli-yasam-icin-yapilmasi-gerekenlerWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi yeni açtığımız kategorimiz olan Sağlık içerisine ekleyeceğiz.

Sağlığımızla ilgi çok önemli bilgilerin paylaşılacağı bu bölümü sık sık ziyaret etmeniz yararınıza olacaktır.

Evet söz daha fazla uzatmadan nasıl daha sağlıklı oluruz hemen açıklayalım. Arkadaşlar aşağıda vermiş olduğumuz maddeleri hayatınızda uygulayarak daha sağlıklı (daha&helliip;)

Devamını Oku

WordPress Spam Yorumlar Nasıl Engellenir ?

wordpress-captcha-indirWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Webmaster kategorimiz altında yayınlayacağız. Makale konumuz ise spam yorumları engellemek üzerine olacak.

Website sahibi olan arkadaşlarımızı çok yakından ilgilendiren spam mesajlar son zamanlarda baş belası olmayı sürdürüyor. Özellikle hazır içerik yönetim sistemlerinden biri olan WordPress te çokca karşılaşılan bu yorumları engellemek aslında (daha&helliip;)

Devamını Oku