AutoCAD Crack Nasıl Yapılır ? Resim+Video Anlatım

autocad-serialWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Grafik kategorimiz altına ekleyeceğiz ve makale konumuz AutoCAD lisanslama hakkında olacak. Bildiğiniz üzere AutoCAD bir bilgisayar ile çizim yapma programıdır.

Ki zaten bu makaleyi okuduğunuza göre AutoCAD’ in ne olduğunu biliyorsunuzdur. Ve hatta çoktan kurulum yapmış ancak aktive etmek için araştırma yapıyorsunuz demektir. O zaman giriş kısmını daha fazla uzatmadan AutoCAD nasıl etkinleştirilir gelin hep birlikte öğrenelim.

AutoCAD Nasıl Aktive Edilir ?

1- Öncelikle bu işemi AutoCAD 2014 için yaptığımızı söyleyelim. Ancak diğer sürümlerinde de geçerli olma ihtimali var.

2- Öncelikle ilk gelen ekranımız olan Serial Key ve Product Key ekranımızı aşağıdaki görselde göründüğü değerlerle doldurarak geçelim.

autocad-lisanslama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3- Şimdi etkinleştirme işleminin başarılı olabilmesi için internet bağlantımızı devre dışı bırakalım.

4- Daha sonra aşağıdaki görselde göründüğü gibi Active butonuna basıp ilerleyelim.

autocad-active

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5- Şimdi ise aşağıdaki görselde göründüğü gibi 2.seçeneği seçip ilerleyelim.

autocad-aktivasyon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6- Bu adımda etkinleştirme yapabilmemiz için bize gerekli olan aktivasyon kodunu verecek olan X-Force crack programını indirmemiz gerekiyor. Hemen indirmek için buraya tıklayın.

7- İndirdiğimiz programı klasöre çıkaralım.

8- Daha önce 2.seçeneği seçtikten sonra bize aşağıdaki ekranın gelmiş olmaası gerekiyor. Bu ekrandaki Request Code kısmını kopyalayalım.

autocad-crackleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9- Şimdi İşletim sistemimiz hangi bit ise (32 veya 64 ) indirdiğimiz X-Force uygulamasının o sürümünü admin olarak çalıştıralım. ( sağ tık – yönetici olarak çalıştır. )

10- Aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Patch butonuna uygulamanın düzgün çalışıp çalışmadığını anlamak için 1 kez basalım.

x-force-crack

 

 

 

 

 

 

 

 

Önemli Not ; Patch butonuna bastığınızda Successfully Patched yazısı gelmesi gerekiyor. Eğer patch butonuna bastığınızda “you need to apply patch when licence screen appears” hatası alırsanız, X-Force uygulamasını admin izni ile çalıştırmamış sınız  demektir. Uygulamayı yönetici olarak çalıştır deyip tekrar deneyin. İnternet bağlantınızın da devre dışı olduğundan emin olun. Yoksa etkinleştirme yapamazsınız.

11-  Şimdi ise daha önce kopyalamış olduğumuz Request Code umuzu X-Force ekranında bulunan Request kısmına yapıştırıp aşağıda bulunan butonlardan Generate yazana tıklayalım. Program bize Aktivasyon kodu üretecektir. Bu kodu kopyalayıp aşağıdaki görselde görmüş olduğunuz boş alanların ilkine yapıştıralım. Hepsi otomatik olarak yerleri dolduracaktır.

x-force-autocad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12- Artık tek yapmamız gereken Next butonuna tıklayarak işlemi tamamlamak.

Eğer isterseniz makale videosunu izleyerek daha iyi kavrayabilirsiniz. Makale videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

makale-videosu-izle

 

 

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO |

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

AutoCAD Crack Nasıl Yapılır ? Resim+Video Anlatım” hakkında 14 yorum

    1. Merhaba ferhat hocam.X-force yi indiremedim bir türlü. sıkıntı çıkıyor yukarıda ki tıkla linkine tıkladığım zaman.

  1. Gönül isterdiki hak yemeyelim satın alalım ama öğrencilik fakirlik ne yaparsın 🙂 Anlatım çok güzel olmuş yapamamıştım daha önce sonunda adım adım buradan bakarak yaptım oldu.İnternet bağlantısını kesmek çok önemli atlanan bir adım oluyor olumsuz sonuç alınabilir bu yüzden.Teşekkürler tekrardan.

    1. Merhaba Samet, değerli yorumun için çok teşekkür ederiz. Bir an önce fakirlikten kurtulman dileğiyle 🙂

  2. sen adamın dibisin çok acil ihtiyacım oldu. Önceden yüklemiştim full olarak ama unutmuşum sonradan sayende başka bir pc ye tekrar yükleyebildim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*