2019 Yılbaşı Hediyeleri

2019-yilbasi-hediyeleriWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugünkü makalemizi Hayat kategorimiz altına ekliyoruz.

Makale konumuz ise 2019 yılbaşı hediyesi ile ilgili olacak.

Bildiğiniz üzere şurada yeni yıla yani yılbaşına yaklaşık 2 haftalık bir süre kaldı. Acısıyla tatlısıyla koca bir yılı daha geride bıraktık.

Ve yakında yeni bir yıla girip yeni umutlarla yeni hayallere yelken açacağız. Ben küçükken beni heyecanlandıran pek çok gün vardı.

Ancak büyümeye başladıkça bu günlerin sayısı azaldı. Yalnızca doğum günüm ve yılbaşı günleri beni heyecanlandıran günler olarak kaldı.

Bu günlerde oldukça mutlu oluyorum. Özellikle de yılbaşı günleri yeni bir yıla gireceğimiz zaman sanki her şey sıfırlanacak ve yeni, daha güzel bir hayata devam edecekmişim gibi geliyor.

Tabi ki bu günleri sevmemde ki diğer bir neden, bu özel günlerde insanların birbirine hediye alması oluyor.

Yılbaşı Hediye Önerileri 2019

İlkokuldan beri yılbaşında sevdiklerimize hediyeler alırız. Ancak tabi ki yılbaşı hediye seçimi biraz zor olabiliyor. Özellikle de bayanlara yılbaşı hediyesi seçmek oldukça zor.

Çünkü bir erkeğe hediye olarak alınabilecek şeyler daha bellidir bence. Yani bir saat, cüzdan veya parfüm erkeklere en sık alınan hediyelerdir.

Ve çoğu zaman bir bayanın erkeklere yılbaşı hediyesi veya başka bir özel günde hediye seçimi yaparken zorlandıklarını sanmıyorum.

Ancak bir erkekler biraz yapımız gereği, birazda bayanları çok tanımadığımızdan (istisnalar kaideyi bozmaz) bir bayan için hediye seçmekte zorlanırız.

Bir keresinde ilkokulda sınıf olarak yılbaşı hediye çekilişi yapmıştık. Yani herkesin birbirine hediye aldığı klasik etkinlikten bahsediyorum.

Bu çekiliş sırasında çok dua etmiştim bana erkek çıkması konusunda çünkü bir bayana ne hediye alacağım konusunda hiç fikrim yoktu.

Ancak kaderin işi bir kız arkadaşım çıkmıştı bana. Hediyeyi son ana kadar düşünmüştüm ve sonunda çokta kötü olmayan bir hediye bulmuştum.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Evde İngilizce Öğrenmek İçin Kaynaklar

Biliyorsunuz yılbaşı günleri kış aylarına denk geldiğinden bende atkı, eldiven ve bere takımı almıştım. Bence oldukça güzel bir hediye olmuştu.

Bana alınan hediye de gayet hoşuma gitmişti. Yani demek istediğim hediye seçmek, almak ne kadar stresli bir iş olsa da sonunda her iki tarafta mutlu oluyor.

Hediye alıp vermek çok güzel bir etkinliktir. Bu yılbaşında da en azından en yakınımız olan bir kaç insana ufakta olsa hediyeler alarak, onların mutlu olmasını sağlayabiliriz.

Şimdiden herkese mutlu yıllar!

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO |

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*