Adobe Programları Nasıl Crack Yapılır ?

Webisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Grafik kategorimiz altına yazıyoruz. Makale konumuz ise Adobe CC crack nasıl yapılır ? sorusuna cevap olacak. Grafik sektöründe olan kişilerin herhalde hepsinin Adobe programlarının bir veya bir kaçı ile ilişkisi vardır. Bazıları çeşitli gelişmiş animasyonlar hazırlamak, bazıları ise belki de sadece bir dergi yada katalog gibi materyaller için grafikler hazırlamak için Adobe cc programlarını kullanıyor olabilirler.

Arkadaşlar bugün anlatacağımız makale Adobe cc ile ilgili. Yani crack yapmak istediğiniz programın ister Photoshop olsun, ister Illustrator yada başka Adobe programı olsun bunun cc sürümü dahilinde olması gerekiyor. Cc diyoruz çünkü bu crack dosyası ile sadece Adobe cc programı sürümleri için geçerli. Peki Adobe cc nedir ? diye merak eden arkadaşlar için kısaca açıklamayalım.

Adobe CC Full Yapma

Arkadaşlar bildiğiniz üzere yakın bir zaman kadar hep cs sürümü vardı. Yani Adobe cs5, cs6 gibi. Açılımı da Creative Studio idi. Ancak Adobe yeni bir sürüm çıkardı ve buna cc dedi yani Creative Cloud. Bu yeni cc ile eski cs arasındaki en temel fark tabi ki Creative Cloud da çok daha gelişmiş ve fazla özellik bulunması. Tabi ki işlerimizin daha profesyonel ve daha kaliteli olması için artık Adobe cc ye geçmeliyiz.

psikoloji-testleri

Ve yine tabi ki hepimiz her zaman olduğu gibi orjinal bir sürüm almayıp internetten indireceğiz 🙂 Ve sonra cc tam sürüm yapmak gibi anahtar kelimeler ile Google da arama yaparak bu sayfaya ulaşacaksınız ve bu makaleyi okuyacaksınız. Siz bu kadar zahmet etmişken bizde söz daha fazla uzatmayalım hep beraber Adobe cc nasıl crack yapılır açıklayalım. Arkadaşlar öncelikle belirtmem gerekiyor ki bu crack yöntemi tüm cc versiyonları için geçerlidir. Yani ister 2016 olsun, ister 2017, ister Photoshop cc olsun, ister Dreamwiever cc olsun fark etmiyor hepsinde kullanabilirsiniz. Şimdi yapmanız gerekenler şu şekilde. İstediğiniz Adobe cc programını kurduktan sonra aşağıda vermiş olduğumuz cc crack dosyasını indirin.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  The Installer Has Detected That The Following Programs Are Running Hatası

Adobe cc Crack İndir

Yukarıdaki dosyayı indirdikten sonra klasöre çıkartın. Açılan klasör içerisinde 2 adet daha klasör göreceksiniz. Bunların biri 32bit sistemler için diğer 64bit sistemler için. İşletim sisteminize uygun olan sürüm klasörüne girin. İçerisinde amtlib.dll isminde bir dosya göreceksiniz. Şimdi tek yapmanız gereken bu dosyayı cracklemek istediğiniz programın bulunduğu dizine göndermek. Yani eğer Photoshop cc cracklemek istiyorsanız, Photoshop’ a sağ tıklayın ve dosya konumunu aç deyin.  Açılan dizin içerisine vermiş olduğumuz dosyayı gönderin. Eğer bir uyarı çıkarsa kopyala ve değiştir deyin. Artık Adobe cc programını tam sürüm olarak kullanabilirsiniz.

Önemli Güncelleme

Arkadaşlar eğer yukarıdaki bağlantıdan indirdiğiniz dosya işe yaramaz ise lütfen aşağıya eklediğimiz bağlantıdaki crack uygulamasını kullanmayı deneyin. Aşağıda indirme linkini verdiğimiz Adobe crack uygulaması ile tüm Adobe programlarını crack edebilirsiniz.

Uygulamayı çift tıklayarak çalıştırın ve listeden ilgili programı ve uygun sürümü seçip aşağıdan Patch butonuna basın. Daha sonra ilgili programı açarak olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Son olarak eğer listede sizin program sürümünün yok ise bir üst veya alt sürümü seçerek de denemenizi tavsiye ederiz.

Comp-16f98cc610b46c67b.gif

Örneğin eğer Photoshop Cs4 crack yapacaksınız ama listede sadece Photoshop Cs5 crack var ise bunu deneyiniz. Muhtemelen başarılı olacaktır. Crack programını indirmek için aşağıdaki bağlantılardan birini kullanabilirsiniz.

Link 1 – Patch Adobe Universal

Alternatif Link – Patch Abobe Universal

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

8 thoughts to “Adobe Programları Nasıl Crack Yapılır ?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*