Android Telefona Radyo Yükleme

android-telefona-radyo-yuklemeWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugünkü makalemizi Teknoloji Haberleri kategorimiz altına ekliyoruz.

Makale konumuz ise android telefona radyo yüklemek ile ilgili olacak. Müzik dinlemeden her zaman insanı rahatlatan bir etkinliktir.

İster konserde, ister bir mekanda, ister evinizde hoparlörden isterseniz de telefondan müzik dinlemek bize keyif verir.

Her insanın kendine göre sevdiği müzik tarzları vardır.

Dinlemek istediğimiz müzikleri genelde kendimiz seçer ve telefonumuza yükleyerek dinleriz.

Eski zamanlarda ise telefonlara müzik yükleme olmadığından veya telefonun kapasitesi çok düşük olduğundan yalnızca bir kaç müzik parçası yükleniyordu.

Ve insanlar müzik dinlemek için mp3 veya mp4 cihazları kullanıyordu. Ancak eğer rastgele müzik dinlemek ve müziğin yanında sohbetler de dinlemek istiyorsanız aradığınız şey radyodur.

Android Telefonda Radyo Dinleme

Uzun bir yolculuğu çıktığınızda veya yürüyüş yaparken radyo dinlemek isteyebilirsiniz. Ancak radyo artı biraz nostaljide kaldı ve günümüzde kullandığımız akıllı telefonlarda radyo özelliği yok.

Eğer sizde nostaljiden kopmadı iseniz ve halen eski model tuşlu bir cep telefonu kullanıyorsanız tabi ki kulaklığınızı takıp radyo dinleyebilirsiniz. Ancak dokunmatik ekran android telefonunuz var ise boşuna radyo uygulamasını aramayın.

Çünkü android telefonlarda radyo uygulaması hazır kurulu gelmiyor. Daha doğrusu telefonun kendi içinde bir radyo özelliği yok. Nasıl her şeyi Play Store dan uygulama olarak indiriyor isek android telefona da radyoyu uygulama olarak indirmemiz gerekiyor.

Android telefona radyo eklemek için hemen Play Store a giriş yapın. Daha sonra arama kısmına radyo yazıp arama yapın.

play-store-radyo-yukleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra yukarıda gördüğünüz gibi radyo araması için çıkan sonuçlardan en yüksek radyo uygulaması puanını almış olana basalım.

android-radyo-yukle

 

 

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Android İçin Whatsapp'da Parmak İzi Okuyucusu Özelliği

 

Uygulamaya tıkladıktan sonra yukarıda gördüğünüz gibi Yükle butonuna basalım ve telefona radyo uygulamasını yükleyelim. Artık telefonunuzun ana ekranına gelen radyo uygulamasını çalıştırarak radyoları dinleyebilirsiniz. Artık sizin de yeni nesil telefonunuzda radyo var.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*