Apple Watch mu, Samsung (Gear) Watch mu?

apple-watch-mu-samsung-gear-watch-muWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugün ki makalemizi Teknoloji Haberleri kategorimiz altına ekliyoruz.

Makale konumuz ise Apple Watch mu, Samsung (Gear) Watch mu ? ikileminde kalanlar ile ilgili olacak.

Apple ve Samsung arasındaki rekabet artmaya devam ediyor. Akıllı saatler konusunda adeta bir devrim yaratan Apple şirketinin ardından piyasa içerisine girmeye hazırlanan Samsung, kullanıcıların ikilemde kalmasına sebep olacak.

Samsung yeni akıllı saatleri ile Android işletim sistemi üzerinde en güçlü adımlarından biri atmaya hazırlanıyor.

Önümüzdeki haftalar içerisinde çıkartacağı akıllı saat ile piyasaya hızlı bir giriş yapacak olan şirketin, bir önceki çıkarmış olduğu akıllı saatlere benzer bir saat modeli çıkartmaması umut ediliyor.

Samsung Akıllı Saatler Konusunda Başarısız

Apple Watch serisine bakıldığında muazzam bir işçilik ve kullanıcıların ihtiyacı olan tüm sistemleri bir arada taşıdığı görülüyor.

İşletim sisteminden aldığı gücü ile kullanıcılarını memnun eden Apple’ın karşısında Samsung üretmiş olduğu akıllı saatler ile defalarca geri planda kalmıştı.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı saatleri ile Samsung beklediği ilgiyi görememişti.

Kullanıcılar tarafından Samsung şirketine, piyasadaki akıllı saatler ile aynı saat modellerini ürettiğine ve farklılık yapmadığına dair yorumlar da gelmişti.

Sırf bu sebepten ötürü Gear S akıllı saat modeli satıştan kaldırılmıştı.

Apple Watch Özellikleri

Geçtiğimiz yıl Apple Watch 3 serisi ortaya çıkmış ve Apple bu seri ile birlikte akıllı saatlerde adeta bir devrim yaratmıştı.

Bu serinin en büyük özelliği kendi başına hücresel veri bağlantısı sağlayabilmesi olmuştu.

Yani Apple Watch 3 serisine ait bir akıllı saat modeli satın aldığınızda ve kullandığınızda, dilediğiniz yerde arama yapabiliyor ve mesajlaşabiliyorsunuz.

Bu özelliği ile piyasa içerisinde birçok ürüne ve markaya fark atan Apple’a karşılık olarak Samsung şirketinin de kendi başına hücresel veri bağlantısı sağlayabilen bir akıllı saat ile gündeme gelmesi bekleniyor.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Uçak Modu Nedir ? Uçuş Modu Ne İşe Yarar ?

Şirket tarafından ise çıkarılacak olan saat modeline ilişkin bir açıklama ise henüz yapılmış değil.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*