Asus bcm43142a0 Asus Driver Windows 7 İndir

Webisyo’ dan herkese merhabalar. Bugün ki makalemizi Bilgisayar kategorimiz altına yazıyoruz. Makale konumuz ise yine bir driver sorunu ile ilgili olacak. Bu sefer ki driver problemimiz ise Asus marka bir laptop için geçerli.

Peki Asus’ un hangi modeli için geçerli diye soracak olursanız, onu da hemen belirttelim Asus x550J için geçerli. Ancak arkadaşlar eğer makale başlığındaki aynı kod için yani bcm43142a0 kodu için sürücü arıyorsanız bu makalede vereceğimiz driver işinizi görecektir. Yani belki bu sürücü sadece Asus için değil başka bir marka için yada Asus un başka bir modeli için de geçerli olabilir. Sadece bu olay bizim başımıza Asus x550j modelinde geldiği için bu marka ve model belirtilmiştir.

Broadcom bcm43142a0 Bluetooth Driver İndir

Evet arkadaşlar sizinde yukarıda belirtilen driver a ihtiyacınız var ise oldukça doğru yerdesiniz. Öncelikle bu hangi driver yani ne sürücüsü derseniz Broadcom bluetooh sürücüsü arkadaşlar. Yukarıda ve makale başlığında gördüğünüz kodu da aygıt yöneticinizden görebilirsiniz ve zaten bu kod ile sürücü araması yaptıysanız zaten görmüşsünüz demektir. Bu sorun en çok yanlış işletim sistemi kurulumu yüzünden meydana gelmektedir.

Yani eğer bilgisayarınız Windows 10 desteklemiyor ise sizde Windows 10 kurduysanız iş driver kurulumuna geldiğinde ürünün resmi sitesinden bile driver bulamıyorsunuz ve başka yerlerden driver edinmeye uğraşıyorsunuz. Ancak bulmak oldukça zor olabiliyor. Sözü daha fazla uzatmadan Asus x550j Broadcom bluetooth driver ını aşağıda veriyoruz.

İndirme Bağlantısı => bcm43142a0 Asus Bluetooth Driver İndir

Yukarıdaki bağlantıda verilen driver tüm işletim sistemleri ve sürümleri için geçerlidir. İndirdikten sonra kurmanız yada aygıt yöneticisinden driver güncelleştir diyerek dosya yolunu göstererek kurmanız yeterli olacaktır.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleyi Paylaş !
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Java Error Could Not Find Java se Runtime Environment Çözümü !


Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*