Bilmeyenlerin Bilmesi Gereken Bir Blog; Mmsrn!

bilmeyenlerin-bilmesi-gereken-bir-blog-mmsrnWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugün sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz bir yazı ile karşınızdayız.

Günümüzdeki en büyük nimetlerin sayın deseler, sanırım pek çoğumuz listeye interneti de ekleriz.

Aradığınız her şeyi ama her şeyi internet üzerinde bulmanız mümkün. Ancak tabi ki dünya üzerinde yaygın olan bu kadar geniş çaplı bir özelliği de kirletmesek olmazdı.

Bize yakışmazdı yani. İnternet üzerinde aslında her site faydalı değildir. Hatta faydalı olan kısmı yalnızca %25 desek yeridir.

Pek çok web sitesi interneti yalnızca çöplük haline getirmek ve insanlara yanlış bilgi vermek veya dolandırmak için varlar.

Bu nedenle geri kalan az sayıda faydalı siteyi tespit etmek oldukça zorlaşıyor.

İşte bu nedenle ben ara sıra yeni keşfettiğim, yararlı olabileceğini düşündüğüm site ve blogları paylaşmaya çalışıyorum.

Yeni Bir Blog Keşfettim!

Yakın zamanda bu yararlı sitelerden birini daha bulduğumu düşünüyorum; mmsrn.com. Arkadaşlar Mmsrn sitesini bir arama sonucu buldum.

Google üzerinde arama yaptığım sorgu Mmsrn’ de çıktı ve hemen daldım içeri. Makale ne kısa, ne uzun, ne fazla aşırı bilgi veriyor, ne de eksik veya yanlış bilgi veriyor.

Yani bir ziyaretçi neyi bulmak, öğrenmek istiyorsa tam olarak onu sunuyorlar. Bu nedenle bu siteyi daha ilk makaleden sevdim.

Ve diğer birkaç makalelerine daha bakmak istediğim de pek çok insanın ilgilisini çekecek, istemsizce tıklamasına neden olacak çok farklı içerikler gördüm.

Örnek vermek gerekirse, özellikle Show Haber’ den duyduğumuz whatsapp ihbar hattı numaralarına ait içerik bile var.

Hatta bu içerik bile o kadar detaylı anlatılmış ki tüm televizyon kanallarının ihbar hattı numaraları var.

Hatta daha önce belirttiğim gibi Mmsrn’ de o kadar fazla kategoride yazı var ki 1 kereliğine de olsa mutlaka bu siteye uğramalısınız.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Göğüs Küçültme Ameliyatı Sonrası Bilinmesi Gereken 4 Bilgi

Bilgisayar ve Teknoloji kategorilerinde içerikler olduğu gibi Din ve Ekonomi konularında da içerikler bulunuyor. Yani içerik yelpazesi oldukça geniş diyebiliriz.

Hatta ilkokuldan beri pek sevmesem de Matematik kategorisi bile var. Ancak tabi ki matematiği oldukça sevenleriniz vardır.

O yüzden onlara Mmsrn’ de bulunan bölünebilme kuralları makalesini okumalarını tavsiye ediyoruz. Arkadaşlar bugün sizlere Mmsrn’ den bahsetmek istedik.

Umarım siteyi ziyaret ettiğinizde sizler de seversiniz. Fırsat buldukça ve keşfettikçe bu şekilde güzel blog adreslerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Görüşmek üzere.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*