Bu Windows Kopyası Orjinal Değil 7601 Çözümü

windows-kopyasi-orjinal-degil-cozumuWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Teknik Servis kategorimiz altına ekleyeceğiz. Makale konumuz ise windows etkinleştirme sorunu olarak karşımıza çıkan windows 7 yapı 7061 bu windows kopyası orjinal değil sorunu ile ilgili olacak.

Windows bilindiği üzere en çok kullanılan işletim sistemidir. Ve yine bilindiği üzere piyasada kullanılan windowsların %80 i veya daha fazlası internetten ücretsiz indirilmiş yani merdiven altı dediğimiz şekilde elde edilip kurulan sürümlerdir.

Ve tabiki kurulum sonrası yine merdiven altı bazı programlarla mesela windows 7 loader gibi programlarla etkinleştirilmeleri gerekmektedir. Eğer etkinleştirme yapılmazsa ya windows kendini tamamen kitler veya bu makale de anlattığımız üzere bazı özelliklerini kısıtlar ve masaüstünüze bu windows orjinal değil diye yazı çıkarır. Peki bundan nasıl kurtuluruz ? Yanıt oldukça basit. Hemen sizler için aşağıda maddeler halinde anlattığımız adımları izleyerek sorunu giderebilirsiniz.

Windows 7 Yapı 7601 Bu Windows Kopyası Orjinal Değil Yazısını Kaldırma

Adım 1; Öncelikle buraya tıklayarak ilgili programı indirin.

Adım2; Ardından programı çalıştırın gelen uyarıya evet deyin. Sonraki gelen ekranda Remove WAT butonuna tıklayın. Gelen uyarıya evet deyin.

Adım 3; Son olarak bilgisayarınızı yeniden başlatın.

makale-videosu-izle

 

 

“Makaleyi faydalı bulduysanız aşağıdaki butonu kullanarak siteye bağış yapabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Bilgisayarı Hızlandırmak İçin Yapılması Gerekenler ?

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*