Buzlu Cam Folyosu ile Kullanım Alanlarınızı Yenileyin

buzlu-cam-folyosuBuzlu cam folyosu dijital askı alanında en sık kullanılan estetik ve görsel açıdan çok geniş bir kullanım alanı olan işlemdir.

Her alanda kullanılabilen kısıtlama olmaksızın uygulandığı alanlara yenilik ve görsel anlamda şıklık katan ekonomik bir uygulamadır.

Özellikle buzlu cam folyosu iş yeri ve ofislerde yer alan cam bölmeleri özel alanlara çevirmek, renk katmak için sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biridir.

Yapıştırma özelliği olan Buzlu cam folyosu ile istenildiği zaman cam alanlar ilk günkü görüntüsüne sahip olabilmektedir.

Buzlu cam folyosu ile en iyi şekilde kullanım alanınız değişebilir.

Cam bölmesi çok olan iş yeri ve ofislerde güvenliği arttırmak, mahremiyeti sağlamak ve kişisel alanlar oluşturmak için çok sık tercih edilen yöntemlerden biridir.

Uygulama yapılan alanın içindeki cisimler ve eşyalar bulanık bir görüntü oluşturarak gizlilik sağlanmış olur.

Buzlu cam folyosu bir diğer bilinen ismi ile cam kumlama Baskı Hizmeti kalitesi ile, profesyonel ekip tarafından istediğiniz alanlara başarı ile uygulanır.

Buzlu Cam Folyosu Kullanım Alanları Nerelerdir ?

buzlu-cam-folyosu-kullanim-alanlari

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buzlu cam folyosu her alanda kullanıma uygun olan bir işlemdir. Her alanda rastlamak ise mümkündür.

Hastane veya klinik camları, ofislerin cam bölmeleri, cafeler, restoranlar, evlerin mutfak camları, dışa kabinler gibi cam olan bir çok yüzeyde kullanılır.

Özellikle hastanelerin giriş kapılarında sıklıkla rastlanır. Duşa kabinlerde mahremiyeti koruması amacı ile buzlu cam folyosu kullanılır.

Perde kullanmayı sevmeyenlerin sıklıkla tercih ettikleri buzlu cam folyosu ile şık ve estetik bir görüntü elde edilebiliyor.

Buzlu cam folyosunun avantajları ve kullanımında dikkat edilmesi gereken konularda mevcuttur.

Buzlu cam folyosu; temizlik maddelerine karşı duyarlı değildir. Bu nedenle çok hafif bir nemli bez ile kolay bir temizleme olanağı sunar.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Bilmeyenlerin Bilmesi Gereken Bir Blog; Mmsrn!

Buzlu cam folyosu uygulaması avantajlarından biri de güneş ışınlarını emer ve UV ışınlarının mekana girmemesini sağlar.

Yaz aylarında güneş ışığını almayarak klima kullanımını en az seviyeye indirir. Renkli olarak tercih edilirken logolu çalışmalarımızda mevcuttur.

Sizlerde başarılı bir uygulama için Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz özelliklerdeki buzlu cam folyosu işlemini yaptırabilirsiniz.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*