Destek Ol!

Merhaba, ben Ali. Neredeyse Lise yıllarımdan beri bu sitede insanlara faydalı olacağını düşündüğüm pek çok kategoride makaleler paylaşıyorum. Eklediğim her makaleyi tamamen kendim yazıyorum ve bir makale için neredeyse 1 günümü harcıyorum.

Önce makale konusu buluyorum, sonra araştırıyorum ve en sonunda da sizlere sunuyorum. Çok şükür sitemizin ziyaretçi kitlesinden memnunum. Yani hatırı sayılır derecede günlük ziyaretçimiz var. Bu yüzden hepinize teşekkür ediyorum.

Ancak ne yazık ki sitemize alabildiğimiz reklamlardan oldukça düşük kazanıyoruz. Bu nedenle görüntü kirliliği yapmaması açısından tüm reklamları siteden kaldırdım. Böylece artık neredeyse gelirimiz kalmamış oldu.

Ben de bu şekilde bir destek sayfası açarak gelirimi, makalelerimi beğenen ve bana daha iyi makaleler ortaya çıkarabilmem için destek olacağını düşündüğüm siz değerli ziyaretçilerimden elde etmeye karar verdim.

Eğer sitemizin daha ileriye gitmesini istiyor ve sizlere çok daha iyi motivasyonla makaleler hazırlamamı istiyorsanız bana az veya çok hiç fark etmez destek olabilirsiniz. Hemen aşağıya kullandığım bankaların iban numaralarını bırakıyorum.

1 lira veya 5 lira miktarı çok önemli değil. Önemli olan desteğinizi hissedebilmek. Şimdiden sitemize destek verecek herkese çok teşekkür ediyorum. Kendinize çok iyi bakın. Görüşmek üzere 🙂

garanti-hesabi

 

 

 

 

Hesap Adı; Ali YALÇIN

İban No; TR19 0006 2000 5460 0006 6799 79

ziraat-hesabi

 

 

 

 

Hesap Adı; Ali YALÇIN

İban No; TR 8200 0100 0471 6317 9530 5001