Diş Sağlığı İçin En İyi Diş Ürünleri Kombinasyonu

dis-sagligi-dis-urunleriArkadaşlar herkese merhabalar.. Bugün diş sağlığı ile ilgili bir makale yazmak istedim. Makale konumu ise diş ürünleri ile ilgili seçtim Yani en iyi diş macunu, en iyi ağız gargarası ve en iyi diş fırçası üzerinde duracağım. Günlük yaşamda koşuştururken pek çoğumuz sağlımızı ihmal ediyoruz.

Açıkça söylemek gerekirse bende bu yazıyı yazmama rağmen pek dikkat edemiyorum. Aslında geçerli nedenim var; pek vakit bulamıyorum.. Sizin de aynı düşünce de olduğunuzu biliyorum. Ancak ne kadar yoğun olursak olalım sağlığımızla ilgili bazı şeyleri ihmal etmememiz gerekiyor. Sağlık denince akla ilk gelenler arasında ise diş sağlığı var.

Peki dişlerimizi hangi ürünler ile koruyoruz ? Kullandığımız ürünler ne kadar etkili ? İşte bu konularda sizleri biraz aydınlatmak istiyorum. Yıllardır diş eti ve dişleri problemli biri olarak neredeyse her ürünü test etmiş biri olarak bana güvenebilirsiniz..

Öncelikle diş macunundan başlayalım.. Şu ana kadar denediğim, en iyi sonuçları aldığım ve hala kullandığım 2 diş macunum var. 1.si Paradontax, 2. si ise Sensodyne.. Bu iki diş macunu tartışmasız diş macunları arasında en iyileri. Ancak bu iki ürününde kendi içlerinde çeşitleri var. Mesela hassas diş etleri için, beyazlatıcı için vs gibi. Artık kendinize uygun olanını seçersiniz..

Şimdi ağız gargarasına gelelim.. Ağız gargarası olarak yine pek çok ürün denedim ancak bugün sizlere kesinlikle tek bir ürünü önereceğim. Tabiki Listerine ! Listerine i düzenli olarak kullandığınız da ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.Kesinlikle çok etkili bir ürün.

Şimdi geldik sıra diş fırçasına.. Diş fırçasında da yine diş macunun da önerdiğim gibi Sensodyne i önereceğim. Tabiki Sensodyne diş fırçasının da kendi için farklı çeşitleri mevcut. Benim diş etlerim hassas olduğu için ben extra yumuşak olanını kullanıyorum.. Sonuç olarak eğer gerçekten sağlıklı dişlere ve diş etlerine kavuşmak istiyorsanız bu kombinasyonu uygulayabilirsiniz.. Faydalı olması dileğiyle..

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Takılmasından Çıkarılmasına Kadar Diş Teli Süreci Nasıldır ?

En İyi Diş Ürünleri Kombinasyonu

1- Diş Macunu; Paradontax, Sensodyne

2- Diş Fırçası; Sensodyne

3- Ağız Gargarası; Listerine

Not; Arkadaşlar bir de diş ağrısı çeken arkadaşlarım için söylüyorum. Diş ağrısına Aloe Vera nın çok iyi geldiğini duydum..

“Eğer makaleyi beğendiyseniz bahşiş bırakabilirsiniz. Bunun için makale altındaki reklama 1 kez tıklamanız yeterli. Teşekkür Ederiz..”

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*