En Büyük Hobim; Halısaha Maçı Yapmak ! :)

halisaha-maci-nasilArkadaşlar herkese merhabalar. Siteyi takip edenler bilirler beni ben Ali. O yüzden kendimi tanıtma faslını es geçiyorum. Hee aranızdan diyenler olabilir.. – Ben seni tanımıyorum, bilmiyorum ? Google yada herhangi bir mecrada dolanırken rastgele buldum ! Nasıl sana güvenip makaleni okuyayım ? Hııı ? Nerden bileyim.. Annem bana tanımadığın kişilerin makalesini okuma dedi.. diyenler olabilir. O yüzden onlar için cv mi makale altına bırakacağım.

Her neyse kankalar ne diyorduk ? Maç diyorduk, futbol diyorduk, football diyorduk, adam eksik diyorduk, Allahını seven defansa gelsin diyorduk.. Geçen dururken bir şey fark ettim ( ama dururken fark ettim ). Benim hayata tutunma nedenlerimden birisi de futbol ( demek futbol olmasa tutunamayacak ahahahgaga ).

Aslında sadece benim değil, 7 den 47 ye ( bana göre futbol yaş aralığı ) tüm erkeklerin hayata tutunma sebepleridir futbol. Şöyle bir düşünsenize sabah akşam kimimiz okulda kimimiz işte at gibi koşturuyoruz. Peki bize zaman kalıyor mu ? Kalmıyor nalet olsun 😀 öhöm pardon yani kalıyor ama az bi vakit. Peki bu kalan vakitte ne yapmalıyız ? Tabi ki at gibi tepişmeliyiz 😀 ( Allahım neden kişisel makalelerde kendimi kaybediyorum. ) Şaka bir yana tabi ki futbol oynamalıyız. Tabi buda biraz kamu spotu gibi oldu acilen topu bırakmalısın gibi 🙂

Yani demek istediğim ben günlük hayatın tüm stresini haftasonu yaptığımız halısaha maçlarında atıyorum. İnşallah bu haftasonu halısahaya abone olacağız ve her hafta düzenli maçlara çıkacağız. Yani tüm hafta çalışırken haftasonu yapacağımız maçı düşünürken bile mutlu oluyorum. İnsan devamlı hayatta bişeylere tutunmalı, insana yaşama sevinci veren şeyler mutlaka olmalı. Bende bu yaşama sevincini futbolda buluyorum. Bu yüzden de bu makaleyi tüm işimin gücümün arasında da olsa yazmak istedim. Şuan saat 11:33 günlerden Salı, haftanın en yoğun olduğu günlerden biri ve iş yerinde bu makaleyi şuan bitirdim. Herkes beni sevmese de ben herkesi seviyorum. Evet seni, bu makaleyi okuduğun için seviyorum. Kendine dikkat et, bir sonraki kişisel makalemde görüşmek üzere arkadaşım..

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  3 Günlük Dünya Başlıyor !

Not; Aşağıda yaptığımız bir halısaha maçından bir kare var. ( Gerçekten kare, istersen ölçülerine bak 500’e 500. 🙂 )

halisaha_maci

 

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

2 thoughts to “En Büyük Hobim; Halısaha Maçı Yapmak ! :)”

  1. Valla bilişim teknoloji bölümü okuyorum güzel bir site ve site kullanıcılarınında güzel bir admine sahip oldugunu fark ettim 🙂 başarılarınızın devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*