En Çok Kazandıran Popup Reklam Sitesi

en-cok-kazandiran-popup-reklam-sitesiWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugün ki makalemizi Webmaster kategorimiz altına ekliyoruz.

Makale konumuz ise en fazla kazandıran popup reklam firması ile ilgili olacak.

Belirttiğimiz gibi makalemizi özellikle Webmaster kategorisinde yazıyoruz çünkü bunun bir sebebi var.

Bu sebebi de az sonra anlıyor olacaksınız zaten. Webmasterlar olarak tıpkı diğer insanlar gibi vakit yani zaman bizim için de oldukça kıymetlidir.

Ve vaktimizi bize kazanç sağlayacak şeylerle geçirmemiz gerekir. Yani demek istediğimiz şey, bir webmaster günlerce, haftalarca veya aylarca emek verdiği web sitesinden bir şekilde para kazanmak zorundadır.

Aksi halde onca emek ve zaman boşa gitmiş olacaktır. Tabi ki sitelerinize belli bir emek verdikten sonra düzenli hit gelmeye başlar.

Ve işte tam o aşamada artık yavaş yavaş siteden kazanç sağlama aşamasına geçilmelidir. Bir web sitesinden pazar kazanabilmenin oldukça fazla yöntemi vardır.

En İyi Popup Reklam Firması Hangisi ?

Ancak bu yöntemlerden tabi ki bazılarından daha güzel, iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Mesela bir popup reklam ağına dahil olarak sitenizden güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Kısaca popup kazanç yöntemini açıklayarak devam edelim. Arkadaşlar popup reklam kodlarını sitenize yerleştirdiğinizde bu reklamlar ön yüzde görünmez.

Ancak sitenize giren ziyaretçiler sitenizin belli bir alanına tıkladıklarında genelde arka planda ayrı bir sekme açılır ve reklamlar orada görüntülenir.

Böylelikle ziyaretçi sitenizde kalırken, sizlerde arka planda açılan popup reklam sayesinde para kazanırsınız.

Peki bu popup firmaları hangileri veya farklı bir deyişle en çok kazandıran popup reklam ağı hangisi ? Arkadaşlar pek çok popup reklam firması bulunmaktadır.

Ancak bugün sizlere oldukça güzel geri dönüşümler yani kazançlar sağlayan PopCent sitesini önereceğim.

PopCent sitesi gerek alt yapısı ile gerek kolay ve hızlı ödemesi ve gerekse de hızlı ve ulaşılabilir desteği ile popup reklam sektöründe en iyilerden biri olmaya çalışmaktadır.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Prestashop "You Must Install Php Zip Extension First" Hatası

Zaten çok daha fazla bilgiyi ve aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını da PopCent‘ in kendi web sitesinde bulabileceksiniz. Ayrıca sitenin Türkçe dil seçeneği de mevcut.

Bu nedenle kullanmakta zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum. Son olarak internet üzerinde de PopCent sitesi ile ilgili olumlu bilgiler bulunmaktadır.

Google üzerinde kısa bir arama ile kullanan kişilerin yorumlarına da ulaşabilirsiniz. Hemen aşağıdaki adresten PopCent sitesine ulaşarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

En İyi Popup Sitesi ==> popcent.net

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

2 thoughts to “En Çok Kazandıran Popup Reklam Sitesi”

  1. Bu pop-up siteler illegal sitelerin reklamını yaparsa – ki yapar demiyorum buraya dikkat – başınız ağrıyabilir. Özellikle son zamanlar illegal yayıncılara karşı ciddi manada bir savaş veriliyor. Mahkemelerde uğraşmak istemiyorsanız Adsense’den şaşmayın derim. Siz bilirsiniz tabi.

    1. Evet doğru haklısınız. Adsense pek çok sitede iyi bir kazanç sağlamadığı için insanlar başka yöntemlere yöneliyorlar. Ama yine de biraz para kazanmak için risk almaya gerek yok. Bu yüzden hak veriyorum size.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*