En İyi Beat Programları

Webisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Hayat kategorimiz altına ekliyoruz. Makale konumuz ise müzik oluşturma programı ile ilgili olacak. Aslında müzik oluşturma kavramı biraz yanlış oldu çünkü bugün önereceğimiz program ile müzik değil müziğin altyapısını yapabilirsiniz.

Yani bir müziğin bir şarkının sözleri çıkarılmış haline altyapı deniliyor. Ve buna da daha aşina olanlar yani altyapı yapımında bilgili olanlar beat diyor. Müzik yapmak, şarkı söylemek oldukça zevkli hobilerdir. Günlük hayatımızda devamlı evden işe yada okula gidip eve geliyoruz. Pek çoğumuzun yaptığı başka bir şey yok. Tüm gün boyunca yaşadığımız sinir ve stres birikiyor ve mutsuz bir hayatımız oluyor. Ancak müzik yapmak gibi bir hobi edinsek gün boyu yaşadığımız sinir ve stresi bu sayede vücudumuzdan boşaltabiliriz. Peki müzik nasıl yapılır ?

En İyi Beat Yapma Programı Hangisi ?

Arkadaşlar kendi şarkılarınızı yapmak istiyorsanız öncelikle altyapı hazırlamalısınız. Bu altyapılara daha öncede belirttiğim gibi beat de deniliyor. Bunu söylememin nedeni aramızda bu konularla ilk defa ilgilenecek arkadaşlarımıza bilgi vermek. Evet kararınızı verip  kendi beatlerimi yapmak istiyorum diyorsanız bunun için bir program edinmelisiniz. Yani beat yapma programı bulmalısınız. Ancak internet üzerinde arama yaptığınızda o kadar fazla sonuç çıkıyor ki, birde altyapı yapmak ile ilgili bilginiz yoksa nereden hangi program ile başlayacağınızı seçmekte zorlanıyorsunuz.

Bugün sizlere bir beat yapma programı tavsiyesi vereceğiz. Arkadaşlar şuan piyasa da en çok kullanılan 2-3 program mevcut. Bunlardan birisi Fl Studio programı. Bu program ile çok kaliteli beatler hazırlayabilir ve mix işlemleri yani düzenleme işlemleri yapabilirsiniz. Hem bu programı öğrenmek isteyenler için internet üzerinde özellikle Youtube da oldukça fazla eğitim videosu bulunmaktadır. Eğer kararınızı verdiyseniz sizde şarkı altyapıları oluşturmak istiyorsanız hemen aşağıda vermiş olduğumuz linklerden Fl Studio programını indirebilirsiniz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  İspanyolca Tercüme Hizmetleri

Link 1; Fl Studio Full İndir ( Crack Var )

Alternatif Link; Fl Studio İndir ( Crack Var )

Bu Makaleyi Video Olarak İzle.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*