En İyi Şifre Kırma Programı | Windows Şifremi Unuttum

elconsoft-sifre-kiriciWebisyo‘ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Teknik Servis kategorimiz altında yayınlayacağız. Makale konumuz ise unutulan windows şifresi nasıl kırılır ? sorunu üzerine olacak. Son zamanlar da iyiden iyiye artmakta olan bu sorun çok can sıkıcı olabiliyor. Bilgisayar kullanıcıları hiç unutmam dedikleri windows şifrelerini dahi zamanla unutabiliyorlar.

Ve bu sorunun çözümü için şifre kırma programı arayışı içine giriyorlar. Ve piyasadaki pek çok şifre kırma programı işe yaramaz halde. Bu yüzden bizim bugün sizlere önereceğimiz ElcomSoft System Recovery programı bu iş için tam anlamıyla biçilmiş kaftan. Gelin şimdi hep birlikte unuttuğumuz windows şifresi nasıl kırılır ? adım adım öğrenerek yapalım..

Windows Kullanıcı Şifremi Unuttum, Şifremi Nasıl Kırabilirim ?

1- İlk yapacağımız işlem Elcomsoft programını buraya tıklayarak indirmek ve herhangi boş bir cd veya usb ye açılış diski olarak yazdırmak.

2- Daha sonra bilgisayarımızı diskimizden boot ederek başlatıyoruz. İlk gelen ekrandan dil seçip yapacağımız işlemi onaylıyoruz.

elcomsoft-1

 

 

 

 

 

 

 

3- Şimdi ki ekranda ise sisteminizin yüklü olduğu diski seçiyoruz.

elcomsoft-2

 

 

 

 

 

 

 

4- Şimdi ise resimde gördüğünüz gibi seçenekleri işaretleyerek devam edin.

elcomsoft-3

 

 

 

 

 

 

 

5- Bu kısımda ise program otomatik olarak windows yüklü olan diski görür. Eğer görmez ise manuel olarak tanıtınız.

elcomsoft-4

 

 

 

 

 

 

6- Yaklaşık 2-3 dakika sonra program size şifreleri verecektir. Eğer vermezse kullanıcı ismine çift tıklayın.

elcomsoft-5

 

 

 

 

 

 

 

7- Bu kısımda ise içine girdiğiniz kullanıcının şifresini istediğiniz gibi değiştirin..

elcomsoft-6

 

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Kullanıcı Profil Hizmeti Oturumu Açılamadı Hatası Çözümü !

8- Geri kalan 1-2 işlemde ise açılan ekranlarda evet i seçerek devam edin. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tanımlamış olduğunuz yeni şifrenizle giriş yapın.

“Eğer makaleyi beğendiyseniz bahşiş bırakabilirsiniz. Bunun için makale altındaki reklama 1 kez tıklamanız yeterli. Teşekkür Ederiz..”

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere.. WEBİSYO | Bilgi ve Teknoloji Portalı !

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*