Envato Elements Nedir ?

envato-elements-nedirWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugünkü makalemizi Webmaster kategorimiz altına ekliyoruz.

Makale konumuz ise envato elements nedir hakkında olacak.

Yani elimizden geldiğince envato elements hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bundan yıllar yıllar önce sadece belli başlı meslekler vardı.

Hatta o mesleklerin neler olduğunu ve büyüklerimizin üzerindeki etkilerini de halen görmekteyiz.

Yani eskiden doktor, avukat ve öğretmen olmak isterdi herkes. Çünkü bunlardan başka insanların gözünde iyi meslek çok fazla yoktu.

Bu nedenle anne ve babalarımız yani eskiler, yıllardır okuyun öğretmen olun, doktor olun, avukat olun diye üzerimizde baskı kurdular. 🙂

Ancak gelişen teknoloji ile birlikte çok farklı meslekler ortaya çıktı. Bunlardan pek çoğu da internet üzerinde yapılacak işler tabi ki.

Eğer sizde tabiri caizse internet işleri ile uğraşıyorsanız bu makalemizde anlatacağımız envato elements sitesi sizler için müthiş bir kaynak olacaktır.

Envato Elements Ne İşe Yarar ?

Eğer grafik tasarım, web tasarım veya bunlara benzer bir meslek ile uğraşıyorsanız sizlere en çok grafikler, videolar ve site temaları lazım olur.

Gerektiğinde bu malzemeleri bulmak ise oldukça zordur. Aslında internet üzerinde grafik kaynakları bulabileceğimiz pek çok ücretsiz adres vardır ancak bunlar ücretsiz olduğundan tam olarak istediğimiz kalitede olmamaktadır.

İstediğimiz kalitede bulabildiklerimiz ise sınırlı sayıda ve zaten pek çok kişi tarafından kullanılmıştır.

Bu nedenle şimdi anlatacağımız envato elements sitesine kayıt olarak aylık belli bir ücret ile değerleri on binlerce doları bulan sınırsız sayıdaki grafik, video ve temalara sahip olabilirsiniz.

Öncelikle ücret ile başlamak istiyorum. Aylık abone olup yalnızca 1 ay boyunca envato elements sitesinde bulunan içerikleri indirmek isterseniz 33 dolar ödemeniz gerekiyor.

Ancak eğer yıllık üyelik alırsanız bu ücret yarıya iniyor ve size aylık 16 dolara geliyor. Bu ücretler size fazla veya az gelebilir.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Joomla Admin Paneli Şifresinin Unuttum, Nasıl Öğrenebilirim ?

Çünkü eğer bir öğrenciyseniz ve freelance olarak grafik ve web işleri yapıyorsanız bu ücreti vermekte zorlanabilirsiniz.

Ancak bir şirket ve ajans iseniz bu ücret envato elements sitesindeki 890 bin içeriğe sahip olabilmek için çok makul gelecektir.

Ancak tabi ki gördüğümüz kadarı ile pek çok kişi webmaster forumlarında veya başka alanlarda ortak olarak envato elements yıllık üyelik satın alabiliyor.

Bu şekilde çok daha uygun bir ücrete yüz binlerce grafik ve web materyallerine sahip oluyorlar.

Biraz daha detay vermek gerekirse envato elements sitesine elements.envato.com adresinden ulaşabilirsiniz. Siteye girdikten sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

envato-elements-kullanimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yukarıda da gördüğünüz gibi aylık veya yıllık üyelik aldığınızda 890 binden fazla materyale sahip olacaksınız.

Bunların neler olduğunu görüp, envato elements üyeliği alıp almamak arasında karar verebilirsiniz.

Browse all items butonuna basarak detaylıca hangi ürünleri kullanabileceğinizi görebilirsiniz.

Eğer ücretli bir üyelik almaya karar verdiyseniz hemen sağ üstteki Create a Free Account butonuna basın.

envato-elements-kayit-olma

 

 

Daha sonra gelen ekranda bilgilerinizi girin ve kayıt işlemini tamamlayın.

envato-elements-uyelik-ucreti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yine sağ üstteki Sıgn In butonu ile giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra envato elements sınırsız üyelik almak için yani envato elements de bulunan tüm ürünleri indirebilmek için giriş yaptıktan sonra sağ üstteki Go Unlimited butonuna basalım.

envato-elements-sinirsiz-uyelik

 

 

Ve artık son olarak gelen ekranda ödeme bilgilerimizi girerek üyeliğimizi satın alalım.

envato-elements-kullanim-sartlari

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Wordpress Yazı İçinde İstediğiniz Herhangi Bir Yere Adsense Kodu Ekleme

Yukarıdaki adım ile aylık veya yıllık sınırsız üyeliğimizi aldığımızda artık elements.envato.com adresi altında bulunan tüm öğeleri ücretsiz şekilde bilgisayarımıza indirebiliriz.

Bu konu ile ilgili son bir bilgi vermek istiyorum. Arkadaşlar, envato elements üyeliği aldığınızda tüm indirmeler sınırsızdır.

Ancak üyeliğinizi uzatmazsanız indirdiğiniz ögelere gelen yeniliklerden, güncellemelerden yararlanamazsınız. Ancak tabi ki indirmiş olduğunuz ögeleri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yani üyelik yenilemesi yapmazsanız indirdiğiniz ögelerin kullanım hakları bitmez. İstediğiniz gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ancak yenileme yapmazsanız, örneğin bir WordPress teması indirdiyseniz ve bu temaya güncelleme geldiyse bunu indiremezsiniz.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Bu konu ile ilgili aklınıza takılan ve sormak istediğiniz bir şey olursa yorum olarak sorularınızı iletebilirsiniz. İşte hepsi bu kadar!

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*