Eski Foça Butik Otel

eski-foca-butik-otelYoğun iş tempolarından ve yorucu bir yılın ardından dinlenme ve eğlenme hayali kuran konuklarını aynı çatı altında birleştirerek beklentilerinin tam karşılığını sağlayabilen eski foça butik otel seçkin hizmet arayışında olanları da tek bir adreste bir araya getirmektedir.

 

Detaylar için: https://www.hotelgrandamphora.com/

Anne Kahvaltısı ve Daha Neler Neler!

Her tarza uygun oda seçenekleriyle zenginleştirilmiş olan hizmet sunumu kapsamında, başta anne kahvaltısı olmak üzere; el işi ev işi dükkanı, anne kekleri ve çay ikramları, tarihin dokusunu kaybetmemiş güzellikteki mimari yapıyı ve geçmişle şimdiki zamanı iç içe yansıtan doğal ve modern olanakları bir arada bulabilmek mümkündür.

Sakin ve eğlenceli bir tatil hayalini tamamen ev konforu dahilinde misafirlerine sağlayabilmekte olan seçkin otel hizmeti, otelden ayrılırken birbirinden özel anıları da yanınızda götürmenizi sağlayabilmektedir.

Buram Buram Tarih Kokusuyla Özel Bir Tatil

Foça’da 1887 yılında yapılmış olan taş bir binadan adını almış olan butik otel, mevcut binanın kapısında yazan 1887 yazısıyla birlikte geçmiş tarihi dokuyu bozmadan hizmet kalitesine devam etmektedir.

İzmir’in seçkin bir tatil beldesi olan Foça’da doğal bir liman üzerinde tatil yapma konforunu sağlayan butik otel, dinlenirken yeni yerler keşfetmek isteyenlere de hayallerinin karşılığını sağlayabilmektedir.

Tarihten günümüze kadar baktığımızda bugünkü Batı uygarlığının temellerinin atıldığı bir tarihi dokuya ve köklü bir geçmişe sahip olan Foça, İzmir’de en az yağış alan konum olma özelliğiyle de tatil için önemli bir belde olma özelliğiyle karşımıza çıkmaktadır.

Her Beğeni İçin Ayrı Oda

Ev konforunu tatilde de misafirlerine sağlayabilmekte olan butik otel, kişiye özel hizmet sunumları ve özgün dekorasyonlar dahilinde karşımıza çıkmaktadır.

Tatildeki zamanını tamamen konforlu ve seçkin kalite hizmetiyle yaşamak isteyenlerin tercihi olan www.focaotel1887.com, arzu edilen konfora açılan kapılarda sadece bir tık uzaklıkta olmaktadır.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  İçinizdeki Sıkıntıyı Atmanın En İyi 3 Yolu

Superior odalar, antika odalar, havuz manzaralı odalar ve standart tarzdaki oda seçenekleri ile her keseye ve her beğeniye uygun konforda hazırlanmış olan odalarda dinlenme ve kaliteli konaklama beklentilerini aynı çatı altında huzurla karşılayabilmek mümkündür.

Kendinizi evinizde hissetmek ve keyifli bir tatil konforuna erişebilmek seçkin butik ayrıcalığı sağlanabilmektedir.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

One thought to “Eski Foça Butik Otel”

  1. Çok faydalı bir makale. Güzel olanakları olan işletmeleri her zaman takdir ederim. Makaleye denk gelmem iyi oldu. Emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*