Filmler Nasıl Reklamsız İzlenir ?

filmler-nasil-reklamsiz-izlenirWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugünkü makalemizi İnternet kategorimiz altına ekliyoruz.

Makale konumuz ise video ve filmleri reklamsız izlemek ile ilgili olacak.

Eskiden yalnızca evlerimizde televizyon vardı ve gayet güzel eğlence programları ve yarışma programları vardı.

Tıpkı şuan Youtube da video izler gibi, sevdiğimiz kanalların video atmasını bekler gibi, o programların olduğu günleri iple çekerdik.

Ancak ne oldu bilmiyorum ama büyüdükçe ve zaman ilerledikçe televizyon benim için tam olarak aptal kutusuna dönüştü.

Yani saçma diziler ve sıkıcı programlardan başka bir şey yok. Artık reklamları izlemek daha mantıklı geliyor.

Ancak çok şükür ki gelişen teknoloji televizyona da rakip oldu ve internetten, özellikle de en büyük video paylaşım sitesi olan Youtube dan kendi isteğimize göre videolar veya filmler açıp izleyebiliyoruz.

Youtube Videolarını Reklamsız İzleme

Buraya kadar her şey iyi güzel. Ne güzel istediğimiz şeyi, istediğimiz zaman açıp seyrediyoruz. Ancak televizyonda olduğu gibi internet videolarında da bolca reklam var. Tabi ki bunun mecburiyetini biliyorum.

Yani pek çok site reklamlar sayesinde ayakta kalıyor, ve reklam verenlerde bu reklamlar sayesinde satış yapabiliyor falan ama bazen çok sıkıcı ve uzun reklamlar çıkıyor. Bir film açıp izlemek istiyorsunuz, maşallah her 5 dakika da bir mayın gibi reklam döşemişler.

Ne filmin tadı kalıyor ne de başka bir şeyin. Durum böyle olunca da insanların reklamsız video izleme isteklerine engel olamıyorsunuz. Eğer siz de bu durumdaysanız, yani video ve filmleri reklamsız izlemek istiyorsanız şimdi önereceğimiz eklenti ile tüm reklamları engelleyip keyfinize bakabilirsiniz.

Aslında eklenti oldukça popüler. Yani pek çok kişinin kullandığı muhteşem bir reklam engelleme eklentisi. Üstelik her web tarayıcı da kullanılabiliyor. Eklentinin adı ublock origin arkadaşlar. Bir an için Adblock eklentisini söyleyeceğimi sanmış olabilirsiniz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Hackerların Kullandıkları Hack Yöntemleri Nelerdir ?

Ancak Adblock eklentisi son zamanlarda tarayıcıyı oldukça fazla kasmaya başladı ve ublock origin kesinlikle Adblock dan daha iyi bir eklenti. Peki ublock origin nasıl aktif edilir ? Öncelikle kullandığınız tarayıcıdan Google a girin ve ublock origin araması yapın.

Çıkan sonuçlarda sizin tarayıcınız için uygun olan eklenti sayfasına gidin ve eklentiyi tarayıcıya ekleyin. Örneğin Google Chrome için ublock origin eklentisini hemen yükleyelim. Hemen aşağıdaki eklenti sayfasına gidelim.

Google Chrome Ublock Origin

Yukarıdaki bağlantıya gidince karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

chrome-reklam-engelleyici

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki ekranda hemen Chrome’a Ekle butonuna basalım. Son olarak gelecek uyarı penceresinde Uzantı Ekle butonuna basalım. İşte hepsi bu kadar.

Artık Chrome tarayıcısına reklam engelleme eklentisi kuruldu. İster Youtube da isterseniz farklı film izleme sitelerinde reklamsız şekilde film izleyebilirsiniz.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*