Geleceğe 1 Adım Daha Yakın, Geçmişe 1 Adım Daha Uzak; Yarın 2017!

erkese merhabalar. Ben aklı başında admininiz Ali 🙂 Yine uzun zamandır kişisel bir makale paylaşımında bulunmamıştım. Hem böyle güzel bir güne hatıra bırakmak hemde ziyaretçilerimizin yeni yılını kutlamak amacını ele alarak bu makaleyi yazıyorum. Geçti dost ömürden 1 yıl daha gitti. Sevinmek mi lazım üzülmek mi diye düşünürken tabi ki sevinmek lazım dedim kendime. Üzülünce zaman durmuyor ki..

Hem geleceğe umutla bakmaz mı insan ? Geçmişe umutla bakalım diye bir söz yok ki 🙂 O yüzden canlar, dostlar, arkadaşlar, ziyaretçiler sevgili userlar her geçen gün bir sonraki güne umutla bakmalıyız. Yani benim bu senede bir sonraki sene için gerçekleştirmek istediğim hayallerim ve planlarım var. Hatta şöyle de bir karar aldım her yeni yıl makalesi yazarken kendime bir hedef koyacağım ve bir sonraki yılın makalesini yazarken bu hedefi gerçekleştirmiş olarak yazacağım.

Peki 2017 için hedefin ne derseniz, ingilizce öğrenmek ! Aslında temel seviye ingilizcem var ama benim demek istediğim iyi şekilde anlayıp konuşabilmekte aynı zamanda. Evet hırs yaptım hedefi koydum ve 2018 için makalemi yazarken inşallah ingilizce bilen bir admin olarak makaleyi yazıyor olacağım ! 🙂 Sizler de kendinize hedefler koymalı ve başarmak için elinizden geleni yapmalısınız. Hiç bir şey için geç değil. Bu hedef bir deneyin kazanmak yada hayatınızdaki kötü bir alışkanlığınızı (sigara) bırakmak ile ilgili olabilir. Eğer bu makaleyi okuyorsan inan kendine ve dediğimi yap, hedefini belirle ve level atlayarak o hedefi başar.

Ve sonra kendi zaferini kendinle kutla! Evet yeni yılda ne yapacağımızı konuştuktan sonra ne yaptıklarımıza gelelim. Peki 2016 nasıldı benim için ? Hayatımda gerçekleşen en büyük değişiklik tabi ki iş yeri değişikliği oldu. Laf aramızda eski iş yeri yönetimini çok sevmediğim için dik duruşumu sergiledim ve kaptan bu otobüs benim hayallerime gidiyor mu diyerek eski iş yerimden ayrılarak yeni yolculuklara çıktım. Şuan ki iş yerimden memnunum gayet seviyeli ve prezentabl şekilde devam etmekteyim 😀 Daha sonra özel hayata gelecek olursak hatırlarsanız geçen seneki makalemde hayatımda aradığım kişiyi bulduğumu yazmıştım.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Adım Adım Açıköğretim (AÖF) Mezuniyetine!

İlişkimiz gayet seviyeli ve prezentabl şekilde devam ediyor <3 Bize dokunmayan yılan bin yaşasın şeklinde biz bize gayet mutlu ve huzurluyuz. 🙂 Evet 2016′ da hayatımda değişen bunlar dışında pek bişey olmadı. Yani hayat güzel 🙂 Bu arada yine 2017 için aldığım kararlardan birisi de tabi ki Webisyo ile daha fazla ilgilenmek. Yarından tezi yok neredeyse her gün yeni bir makale paylaşmayı düşünüyorum. Ve neredeyse her makaleye videolu anlatım eklemeyi düşünüyorum. Sitemiz umarım hep birlikte daha iyi yerlere gelecek. Bu arada siteyi takip edenler fark etmiştir. Aramıza yeni katılanlar için belirtmek istiyorum efenim sitemizin logosu yenilendi.

Hemen sol üst tarafa bakarak yeni logomuzu gözetlemeniz mümkün 😀 Şimdilik benden haberler bu kadar.. Yeni yıl dileğim ise, kötülüklerin azaldığı, iyi insanların hakettiği yerlere gelebildiği, insanların üzülmediği, geleceğe umutla bakabildiğimiz, sevdiklerimizle beraber başta sağlıklı ve sonra başarılı bir yıl temenni ediyorum.. Geleceğe 1 adım daha yakın, geçmişe 1 adım daha uzak; Yarın 2017.

Bu makaleyi okuyan herkesi çok seviyorum! 🙂

31.12.2016

Ali YALÇIN

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*