Gizlilik Politikası

Webisyo.com‘ da site ile etkileşime geçen ziyaretçi veya kullanıcı bilgilerinin gizliliği çok önemlidir. Bu yüzden Webisyo üzerinde özel bilgilerinizi girdiğiniz alanlar oldukça güvenli ve bu alanlara girdiğiniz bilgiler kesinlikle 3.kişiler ile paylaşılmamaktadır. Bizimle etkileşimde bulunup iletişime geçebileceğiniz alanlar aşağıda belirtilmiştir.

  •  Yorum Alanları
  • İletişim Sayfası
  • Sosyal Ağ Hesapları

Yorum Alanları

Makale sayfaları altında bulunan yorum alannından ilgili alanları dolrurarak makale hakkındaki görüşünüzü bildirebilir veya bir yardım talep edebilirsiniz. Yorum alanlarından yazılan mesajlardan yorumu yazan kişi sorumludur.

İletişim Sayfası

Site ile ilgili her türlü görüş, istek, şikayet, öneri gönderebileceğiniz ve doğrudan site sahibine ulaşabileceğiniz alandır. Bu alandan gönderilen mesajlardan gönderici sorumludur.

Sosyal Ağ Hesapları

Facebook Grubumuza ve YouTube kanalımıza yapacağınız yorumlar sizin sorumluluğunuzdadır. Webisyo.com sosyal hesaplara yapılan yorumlarda sorumluluk kabul etmez.

Bu alanlar dışında ziyaretçiler Ad Soyad, E-Posta gibi özel bilgilerini paylaşamazlar. Ve yukarıdaki alanlar aracılığı ile özel bilgi paylaşan ziyaretçilerin bilgileri gizlilik gereği gücence altındadır. Yalnız olağanüstü bir durumda ( site hacklenme, kullanıcı taraflı virüs problemleri vb. ) Webisyo sorumluluk kabul etmez.

Google dahil üçüncü taraf tedarikçiler, kullanıcıların web sitenize veya diğer web sitelerine yaptığı önceki ziyaretleri temel alan reklamlar yayınlamak için çerez kullanmaktadır.

Google‘ın reklam çerezlerini kullanması, Google ve iş ortaklarının kullanıcılara siteniz ve/veya internetteki diğer sitelere yaptıkları ziyaretleri temel alan reklamlar sunmasına olanak tanır.

Kullanıcılar Reklam Ayarları sayfasını ziyaret ederek kişiselleştirilmiş reklamcılığı devre dışı bırakabilir.

Son olarak Webisyo.com sitesini kullanan ziyaretçiler bu Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılır.

 

https://webisyo.com/wp-content/uploads/2016/12/cropped-logo2.png