İnternetten Canlı Yayınları Kaydetme

canli-yayin-kaydetmeMerhaba, bu makalemizde internetten izlediğiniz canlı yayınları aynı anda nasıl kaydedeceğinizi anlatacağız.

Öncelikle urlhelper.com sitesine girerek ilgili programı indirin ve kurun. Daha sonra hidownload adresine girerek bu siteden de ilgli bağlantıyı kullanarak programı indirin ve kurun.

Şimdi ilk indirdiğimiz urlhelper programını başlatın ve file – options – select menüsü ile kullandığınız ağ kartını seçin.

Daha sonra kaydetmek istediğiniz canlı yayın sitesine gidin. Canlı yayın başladığında urlhelper in yayın linkini oluşturduğunu göreceksiniz.

Oluşan bağlantıya sağ tıklayıp copy işlemini yapın. Şimdi hidownload programını açın ve kayda başlamak için file menüsü altından add sekmesini tıklayın.

Ve adresi gerekli yere yapıştırıp ilgili boşlukları doldurup ok düğmesini tıklayın. Ve şimdi kaydın başladığını göreceksiniz. Ancak kayıt esnasında internet bağlantınızın kesilmemesi gerekiyor.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere.. WEBİSYO | Bilgi ve Teknoloji Portalı !

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Google Chrome ve Mozilla Firefox İçin En İyi Tarayıcı Eklentileri

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

2 thoughts to “İnternetten Canlı Yayınları Kaydetme”

  1. Keşke urlhelper.com sitesinde ilgili programın hangisi olduğunu da yazsaydınız, hidownload ilgili bağlantının hangisi olduğunuda yazsanız iyi olurdu.

    1. Merhaba Fatime, öncelikle geri bildirimin için teşekkür ederiz. Makalemiz oldukça eski ve buna benzer eski makalelerin tümünü güncellemeye çalıştığımızdan emin olmanı istiyoruz. Eski makalelerin yetersiz bilgi sunduğunun farkındayız ve bunu düzeltmek için çabalıyoruz. Urlhelper web sayfasını açtıktan sonra yukarıdaki Download sekmesine tıkladıktan sonra ve buradan en üstteki 2 bağlantıdan birinden indirme yapabilirsin. Hemen aşağısındaki Hidownload bağlantıları ücretli olduğundan önermiyoruz. Old release başlığı altındaki bağlantılar ise daha eski versiyonlara ait. Umarım yardımcı olmuşuzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*