Joomla “calendar.setup nothing to setup error” Hatası Çözümü

joomla-calendar-setupWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Webmaster kategorimiz altında yayınlayacağız. Makale konumuz ise Joomla hataları ile ilgili olacak. Eğer joomla ile uğraşırken “Calendar.setup: Nothing to setup ERROR when submitting article from front end” veya calendar.setup nothing to setup error gibi hatalar alıyorsanız çözümü çok zor değil.

Biz bu hatayı Joomla 3.3 versiyonunda bir takım işlemler yaptıktan sonra gördük. Bunu söylememizin nedeni bu hata sizin başınıza çeşitli şekillerde veya veriyonlar da gelmiş olabilir. Ve bu vereceğimiz çözüm belki her versiyonda işe yaramayabilir. Ancak büyük ihtimalle çözüme kavuşacaksınız. Evet daha fazla uzatmadan joomla hatasının çözümünü açıklayalım..

Joomla Calendar.setup Nothing to Setup Error Çözümü

Arkadaşlar bu hatanın çözümü için aşağıda vermiş olduğumuz yolları izleyin. Sizin calendar dosyanız hangi yolda ise dosyayı bularak kaldırın.

root/includes/js/jscalendar-1.0/calendar-setup_stripped.js
root/libraries/joomla/html/html.php – in line 285-292
root/libraries/joomla/template/tmpl/calendar.html – in line 30-38
root/media/system/js/calendar-setup.js5

“Eğer makaleyi beğendiyseniz bahşiş bırakabilirsiniz. Bunun için makale altındaki reklama 1 kez tıklamanız yeterli. Teşekkür Ederiz..”

Bu Makaleye Tepkin ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  phpMyAdmin (SQL) "Lock Table" Sorunu ve Çözümü !

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

2 thoughts to “Joomla “calendar.setup nothing to setup error” Hatası Çözümü”

 1. Hello Everyone,

  Have been searching the internet for hours, i cant seem to find a solution to the problem…
  Any luck???

  My joomla version is J 3.6.2

  Regards.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*