Kurumsal SEO Hizmetlerinde Elit SEO Farkı

kurumsal-seo-hizmetlerinde-elit-seo-farki2000’li yıllarda  Elit Medya İnternet Teknolojileri Reklam Yazılım ve Tasarım Olarak Kurulan, daha sonra Elit SEO ismi ile Marka Haline gelen firma,Başta Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmetleri ile gündeme gelmiştir.

En büyük özelliği ise, İlk Sayfaya getirmeden ödeme almayan Elit SEO, Başarısı ve referansları ile Şimdi İzmir,Ankara ve Ukrayna da hizmet vermeye devam etmektedir.

Elit SEO, % 100 İlk Sayfa odaklı çalışan, çalışmalarında kesinlikle Google SEO kriterlerine uyan, Kalıcılık garantisi ile hizmet vermektedir.

Çalışmalarını  Kurumsal SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altına alan firma, İlk Sayfaya getirdiğinde kalıcılık garantisi vermektedir. Üstelik bunu sözle değil, sözleşmede açıkça belirtmiştir.

SEO Hizmetlerinde Bize Kesinlikle ön ödeme yapmazsınız, Google Aramalarında İlk Sayfaya geldiğinizi gördüğünüzde ödeme yaparsınız.

Bundan daha iyi garanti olabilir mi ? SEO da en önemli Kural ilk sayfaya gelmek değil, geldiğinde kalıcı olmaktır.

Bir şekilde SEO araçları ile Hacklink yöntemleri ile ilk sayfaya gelirsiniz. Ancak Google algıladığında geldiğiniz gibi tekrar gidersiniz.

Bu yüzden Çalışmalarda Google SEO Kriterleri bizim için en önemli kriterdir.

SEO Çalışmalarında Domain Yaşı, Sitenin Yazılım ve Kodlama sistemi Google Page Speed değerleri ölçülerek SEO ilk Analizler yapılır.

Site içi (on page SEO) SEO Ayarları bittiğinde dış SEO dediğimiz Backlink Sosyal Medya ve Adwords reklamlarını kapsayan ciddi çalışmalar yapılır.

Orta derecede bir rekabet oranı olan Anahtar Kelime de ortalama 2 ( iki ) ay içinde ilk sayfaya gelirsiniz.

İlk sayfaya geldiğinizde 2 ay kalıcılık garantisi vardır. Peki 2 aydan sonra ne olacak ? SEO süreklilik isteyen bir Çalışmadır.

İlk Sayfaya geldim Artık gerilemem diye düşünmeyin, Bu yüzden aylık çok cüzi ödemelerle ilk sayfaya da kalmaya devam edersiniz.

SEO çalışmalarını gerek web master tools,gerekse Ahrefs,Moz,SEOProfiler gibi SEO araçlarından anlık olarak takip edebilirsiniz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  On-Page ve Off-Page Seo Nedir ? Ne İşe Yarar ?

SEO ciddi bir iştir ve Kurumsallık gerektiren bir çalışmadır, Bireysel bir SEO Hizmeti size ve sektörünüze ciddi zarar verirken, etik yapılan bir SEO çalışması size çok şey kazandırır.

SEO aynı zamanda Marka ve bilinilirliği artıran en büyük reklam sistemlerinin başında gelir.

Elit SEO ile Alacağınız SEO Hizmetleri

Kurumsal SEO – Google SEO, İzmir SEO – ve SEO Kursu Alanında etkin hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için ;

Tel : 0232 332 03 80

Web : https://www.elitseo.com

elit-seo

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*