Meksika Biber Hapı Nedir ?

meksika-biber-hapi-nedirWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugün ki makalemizi Sağlık kategorimiz altına ekliyoruz.

Birçok insanın kendisine dert edindiği şeylerden biri de kilodur. Zira öyle olacak ki zayıflamak uğruna insanlar sürekli olarak farklı ürünler ve farklı yollar denemektedir.

Son zamanlarda zayıflama ve kilo verme konusunda gündemde olan Meksika biber hapı kilo vermenize yardımcı olan ürünler arasında yer aldığı söylenmektedir.

Özellikle bayanların kilo verme konusunda yaşamış olduğu problemlerde ekstra ürünler kullanmaya daha meyilli olduğu görülmüştür.

Fakat birçok kişi sağlığını düşünmeden ve herhangi bir doktor önerisi almadan bu hapları kullanmakta dolayısı ile de sağlıklarını tehlikeye atmaktadır.

Peki kilo vermeye yardımcı olduğu söylenen ve internet ortamında satışlarının bir anda patlak verdiği Meksika biber hapı gerçekten zayıflamaya yardımcı olmakta mıdır?

3 Kişi Hap Yüzünden Öldü

Zayıflama hapı olarak da bilinen Meksika biber hapı, 2017 yılı içerisinde üç adet insanın ölümüne sebep olmuştu.

İnternet üzerinden halen daha satışlarına devam edilen bu hapın, eczanelerde satışa sunulmasına izin verilmiyor.

Türkiye’de de satışları bulunan bu hapın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmadığı ve zayıflama sürecine herhangi bir destek olmadığı geçtiğimiz günlerde belirtilmişti.

Özellikle de orijinal adı “La Jiao Shou Shen” olan bu ürünün herhangi bir şekilde satın almanızı önermiyoruz.

Meksika Biber Hapı Fiyatı

İnternet siteleri üzerinde kilo vermek isteyenlerin tercih ettiği bir hap olan Meksika biber hapı, 50 ile 90 lira arasındaki bir fiyattan satışa sunuluyor.

Bir hafta içerisinde sizlere 5 kilo vermenizi vadeden bu ürün, sağlığınız için risk taşıyor.

Birçok diyetisyen ve uzman sağlıklı bir şekilde verilebilecek en fazla kilo miktarının ayda 2 ile 4 kilo arasında olduğunu belirtiyor.

Bir haftada 5 kilo vermek, tüm sağlığınızın kaybolmasına sebep olacağından Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmayan bu hapı kesinlikle kullanmamalı ve zayıflama sürecinizi mutlaka bir doktor gözetimi önünde yapmanızı öneriyoruz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Zihni Boşaltmanın Yolları | Yoga ve Meditasyon Nasıl Yapılır ?

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*