Next Uydu Servisi ve Güvenlik Kamera Sistemleri Çözüm Ortağı

next-uydu-servisi-ve-guvenlik-kamera-sistemleri-cozum-ortagiNextstar firması olarak uzun yıllar uydu sektöründe hizmet veren firmamız sektörün öncü markaları ile çalışıp her zaman “en iyiye sahip olmak için” sloganı ile sizlere kaliteden ödün vermeden hizmet verdik, vermeye de tüm hızımızla devam ediyoruz.

İstanbul da faaliyet gösteren firmamız, İstanbul ’un tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermek ile beraber çevre illere kadar kurulum ve montaj hizmeti sağlamaktadır.

Neler mi  yapıyoruz ?

Next Uydu Servisi Hizmetleri,

Nextstar Uydu servisi olarak İstanbul ‘un tamamına uydu servisi hizmeti, uydu ayar, uydu kurulum, uydu montaj, uydu nakil işlemleri gibi uyduya dair her türlü arıza, bakım, onarım ve kurulum hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Next Çanak Anten Satışı,

Firmamız başta next marka olmak üzere çeşitli çanak anten satışları yapmaktadır, çanak anten çeşitlerimiz şu şekildedir, 60 cm çanak anten, 80 cm çanak anten, 95 cm çanak anten, 110 cm çanak anten, 120 cm çanak anten, 150 cm çanak anten ve en çok tercih edilen delikli çanak anten modellerimizdir.

En uygun fiyatlarla çanak anten satışlarımız İstanbul ‘un tamamına montaj dahil devam etmektedir. Çanak anten montaj dahil satış fiyatlarımız 100 TL den başlamaktadır. Detaylar Linkte mevcuttur.

http://www.nextstarservis.com/kategori/canak-anten-setleri.html

Merkezi Uydu Sistemleri kurulumu,

Firmamız merkezi uydu sistemlerinde next multiswitch santralleri ve Starbox multiswitch santralleri tercih etmektedir. İstanbul başta olmak üzere Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Gebze, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Çanakkale Bölgelerinin de tamamına Merkezi uydu sistemi kurulumu gerçekleştirmekteyiz.

Merkezi uydu sistemleri kurulumunun yanı sıra, merkezi uydu arızaları, uydu satrali arızaları, next multiswitch satral arızaları, merkezi sistem yükseltme işlemleri, merkezi uydu santral ekleme işlemleri, merkezi uydu adaptör arızaları, merkezi ortak çanak arızaları, müşterek anten kurulumları, ortak anten montajları, apartman uydu sistemi fiyatları gibi işlemleri firmamız yerinde en uygun fiyatlarla yerinde çözmektedir.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Foça Butik Otel Fiyatları

Merkezi uydu sistemleri ile ilgili en uygun fiyatlar ve detaylı bilgiler linktedir.

http://www.nextstarservis.com/haber/merkezi-uydu-sistemi-merkezi-canak-anten-fiyatlari-ve-kurulum-bilgisi.html

Güvenlik Kamera Sistemleri Satışı ve Kurulumu

Firmamız güvenlik kamera sistemlerinde başta Neutron ve NextCam olmak üzere Cenova, Retro, avenir, winkel, technobox gibi lider kamera markaları ile çalışmaktadır. Çok uygun fiyatlarla güvenlik kamera paket satışlarımız devam etmektedir.

4 adet kamera komple set montaj dahil anahtar teslim 899 TL den başlamaktadır, bunun yanı sıra her türlü kamera arızası, dvr arızası, güvenlik kamera adaptör arızaları, monitörde görüntü yok problemi, kamera elektrik problemleri gibi sorunları da firmamızın uzman ekipleri yerinde tespit edip çözüme kavuşturmaktadır.

Kamera paketlerimiz ve en uygun, ucuz kamera fiyatlarımız için detaylar linkte mevcuttur.

http://www.nextstarservis.com/kategori/guvenlik-kamera-sistemleri.html

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*