Office 2013 Etkinleştirme Programı

office-2013-etkinlestirme-programiWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugün ki makalemizi Bilgisayar kategorimiz altına yazıyoruz. Makale konumuz ise Office 2013 orijinal yapma ile ilgili olacak. Bilgisayarda işlem yapmak için kullandığımız bazı yardımcı yazılımlar vardır. Ve bilgisayarda yapabileceğimiz onlarca işlem olabilir.

Yani internette gezinmek, yazı yazmak, resim yapmak gibi daha pek çok işlem yapabiliriz. Bu işlemlerimizin her birini yapmak için ayrı yazılımlar kullanırız. İnternette dolaşmak için web tarayıcı, resim yapmak için paint ve yazı yazmak için office programı vardır. İşte bu makalemizde office programından ve office programı etkinleştirmekten bahsedeceğiz.

Office 2013 Etkinleştirme ( Crack ) Nasıl Yapılır ?

Tabi ki orijinal yazılım kullanmayı herkes ister. Ancak orijinal office sürümleri ve diğer yazılımlar ülkemizde çok pahalı olduğundan herkes internetten indirerek office tam sürüm yapma işlemine başvuruyor. Bizde office 2013 sürümünü etkinleştirme yapmanıza yardımcı olmak için sizlere office 2013 activator programını aşağıda veriyoruz. Office 2013 sürümünü etkinleştirmek için öncelikle hemen aşağıda vermiş olduğumuz gerekli yazılımı indirin.

Office 2013 Kms ( Etkinleştirme Programı ) İndir

Yukarıdaki bağlantıdan dosyayı indirdikten sonra klasöre çıkartın ve işleme başlamadan önce tüm office programlarını kapatın. Klasöre çıkardıktan sonra içerisinde bulunan KMSpico uygulamasını çalıştırın ve kurun. Kurulum işlemleri bittikten sonra artık ofis programlarınız etkinleşmiş olacaktır. Office 2013 etkinleştirme yapmak ile ilgili işlemler işte bu kadar basit. Artık full sürüm bir Office 2013 e sahipsiniz.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  3 Günlük Dünya Radyo Programı

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

2 thoughts to “Office 2013 Etkinleştirme Programı”

    1. Merhaba Zeki, şuan için maalesef cmd kodu bulunmuyor. Ancak virüs programını geçici olarak devre dışı bırakıp işleminizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*