Online MP3 Kesme ve Zil Sesi Yapma Aracı

online-mp3-kesme-ve-zil-sesi-yapma-araciTeknoloji ne kadar hızlı gelişiyor farkında mısınız?

Daha dün telefonumuzda üç beş tane standart zil sesi varken birden zil sesi oluşturma lüksüne sahip olduk.

Küçük küçük defterler vardı telefonun sayı tuşlarına kaç kez basarsak hangi nota çıkar vs. hatırlamayanlar aşağı bakabilir 🙂

Aya Benzer- Mustafa Sandal

4b1 +8c1 8b1 8a1 4a1 4- 4- 8g1 8f1 8f1 4- 4- 8e1 8f1 8e1 8f1 4g1 8g1 8a1 8f1 8f1 8g1 8e1 8b1 4- 8b1 +8c1 8b1 8a1 4a1 4- 4- 8g1 8f1 8f1

Derken polifonik zil sesleri çıktı .waw ve .amr gibi dosya formatlarıyla oluşan geçiş dönemi .mp3 ile tamamlanmış oldu.

Ancak bununla birlikte büyük bir sorunda baş gösterdi, zil sesi yapmak istediğimiz şarkının ortasını nasıl denk getireceğiz?

Henüz Android yada IOS platformundan bu konuda bir çalışma gelmedi, pek gelecek gibi de görünmüyor ha derseniz ki iTunes’ dan veririm parasını alırım o ayrı ama Android için öyle bir kaçamak maalesef yok.

Bu durumda bilgisayarla arası iyi olan arkadaşlar programla işini hallediyor olabilir ama arası limoni olanlar ya da uğraşmak istemeyenler için mükemmel bir ipucu verelim.

Aşağıdaki web sitesine hem mobilden hem de web’ den girip şarkınızı yükleyerek kolayca kesip mp3 veya m4r formatında zil sesi oluşturabiliyorsunuz.

https://webaudiocutter.com/tr/

Güncelleme; Yukarıdaki adres dışında oldukça başarılı şekilde online olarak mp3 kesebileceğiniz diğer bir adres ise aşağıdadır.

https://mp3cut.net/tr

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Facebook' ta Gizli Mesaj Gönderme

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

One thought to “Online MP3 Kesme ve Zil Sesi Yapma Aracı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*