Outlook Başlatılıyor yada İşleniyor da Kalıyor ?

outlook-isleniyor-da-kaliyorWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Bilgisayar kategorimiz altına yazıyoruz. Makale konumuz ise Microsoft Outlook başlamama sorununa çözüm olacak.

Günlük yaşamımızda insanlarla haberleşiriz. Bazen yüz yüze bazen telefonla ve bazen de mail atarak haberleşme sağlarız. Bugün ki konumuz mail ile haberleşme ile ilgili olacak. Ev kullanıcıları genelde herhangi bir mail yazılımı kullanmadan maillerine internet üzerinden erişirler.

Ancak olay şirket içi mail kullanımına gelince mutlaka bir masaüstü mail programı kullanmanız gerekecek. İşte burada devreye en çok kullanılan mail programı olan Microsoft Outlook giriyor. Microsoft Office programlarının içerisinde gelen bir program olan Outlook oldukça kullanışlı ve geniş kapsamlı bir masaüstü mail yazılımıdır. Ancak bazen bilgisayar sebepli yada tamamen Outlook tan kaynaklanan sebeplerden ötürü hatalar alabiliyoruz.

Outlook İşleniyor Kısmında Kalıyor Çözümü

Mesela Outlook normal şekilde açılırken herhangi bir gün tekrar açmaya çalıştığınızda aşağıdaki görselde görüldüğü üzere işleniyor kısmında kalıyor ise yapmanız gereken oldukça basit.

outlook-isleniyor-da-kaliyor

 

 

 

 

 

 

 

 
Öncelikle bilmelisiniz ki bu çok önemli bir hata değildir. Genelde Outlook arkaplan da bir işlem yaparken kapattığınız da bu tür kilitlenmeler olabiliyor. Tekrar açmaya çalıştığınızda ise yukarıda görüldüğü şekilde kalabiliyor. Bu şekilde bir Outlook başlamama sorunu karşısında yapmanız gereken oldukça basit. Outlook u 1 kez güvenli modda başlatmak bu sorunu çözecektir. Outlook u güvenli modda başlatmak için Outlook u açarken Ctrl tuşuna basılı tutmanız yeterli.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Antivirüs Key Finder 2014 Güncell Lisans Bulma Programı Full İndir

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

One thought to “Outlook Başlatılıyor yada İşleniyor da Kalıyor ?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*