Pagerank Artık Güncellenmeyecek mi ? Pagerank Kalktı mı ?

pagerank-guncellemesiWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki son makalemiz webmasterları yakından ilgilendiren bir konu üzerine olacak. Eğer bir web sitesi sahibiyseniz web sitenizin devamlı olarak değerini takip edersiniz. Değerini ölçmek için ise çeşitli araçlardan faydalanırız.

Ve bir web sitesinin değerini etkileyen en önemli unsurlardan birisi pagerank‘ tır. Pagerank sitelere google tarafından verilen ve sitelerin değerini etkileyen 1 den 10 a kadar olan sayıdır. Ancak son bir kaç aydır pagerank güncellemesi yapılmamakta. Herkes neden olduğunu merak ederken Google yetkilisi duruma açıklık getirerek artık pagerank güncellemesinin olmayacağını söyledi.

Peki bundan sonra ne olacak ? Bu gelişme ile birlikte site değerlerini etkileyen diğer kavramlar önemli hale gelecek. Peki daha önemli hale gelecek değerler hangileri ? Tabiki Trustrank, Domain Authority ve Alexa. Bu üç kriter artık çok önemli hale gecelek. Bu yüzden webmasterların artık pagerank güncellemesi olayacağını kesin olarak bilmesi ve bu üç kritere yoğunlaşmaları gerekmektedir.

“Eğer makaleyi beğendiyseniz bahşiş bırakabilirsiniz. Bunun için makale altındaki reklama 1 kez tıklamanız yeterli. Teşekkür Ederiz..”

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere.. WEBİSYO | Bilgi ve Teknoloji Portalı !

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Wordpress Yorum Kısmındaki "Save My Name, Email And Website.." Kısmını Kaldırma

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

5 thoughts to “Pagerank Artık Güncellenmeyecek mi ? Pagerank Kalktı mı ?”

  1. Arkadaşlar, eğer sitenize hit geliyorsa pagerank var mı? yok mu? önemli değil. Herşey özgün, zengin içerikte.

  2. Bence iyi olmuş.Siteler eşit şartlarda görünür.Yeni sitelerin şansı daha çok olur,önü açılır.

  3. Olsun gözümüzü yoruyordu. Bizde yoktu. Bu bakımdan ben sevindim. 4 olana bakıyordum benimki hep sıfır sıfır sıfır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*