Plus Network ve Secure Search Tarayıcı Virüsü Nasıl Temizlenir ?

plus-network-virusu-temizlemeWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Güvenlik kategorimiz altına yazıyoruz. Makale konumuz ise Plus Network virüsü temizleme ile ilgili olacak. Artık teknoloji çağındayız ve her evde bir bilgisayar var. Hatta çoğu evde 1 bilgisayardan fazlası mevcut.

Ve bilgisayar olan evde bir de internet bağlantısı mevcut. İşlerimizi yapabilmek yada eğlence amaçlı internete ihtiyaç duyarız. Ancak özellikle son zamanlarda tarayıcı virüsü denilen bir terim çıktı ortaya. Belki ilk internet zamanlarından beri vardı bu virüsler ancak özellikle dediğimiz gibi internetin alıp başını gittiği bu dönemlerde tarayıcı virüsleri oldukça fazlalaştı.

Bilgisayar ve internet güvenliği için virüs programları kullanıyoruz ancak o kadar çeşitli ve milyonlarca virüs türü var ki programlar bazen yetersiz kalıyor. Ve işte bu yüzden programlara yardımcı olarak bizlerinde bilinçli olarak internet kullanmamız gerekiyor. Bugün anlatacağımız konumuzda ise özellikle tarayıcı virüsleri Google Chrome a bulaşıyor.

Plus Network Virüsü Nasıl Silinir ?

Bu virüsün bulaştığını tabi ki tarayıcı açılış sayfanızın değiştiğinden anlayabilirsiniz. Ve tarayıcı sekmesinde arama yapmaya çalıştığınızda ise secure search virüsü üzerinden arama yapıyor. Şunu da belirtmeliyim ki bu virüs en sağlam tarayıcı virüslerinden birisi. O yüzden adwcleaner gibi programlarla kaldırmaya çalışıp zaman kaybetmeyin.

Ben piyasada bulunan çok fazla virüs programı ve aracı ile bu tarayıcı virüsünü kaldırmayı denedim. Ancak maalesef hiç biri çözüm olmadı. Ancak son olarak bir program denedim ve gayet başarılı oldum. Arkadaşlar plus network ve secure search virüsünü kaldırmak için kullanmanız gereken program Wipersoft. Bu program oldukça başarılı bir şekilde tamamen tarayıcı virüslerinden arınmanızı sağlıyor.

Ancak küçük bir sorun var çünkü bu programın tam sürümünü bulmanız yada kendi sitesinden satın alarak kullanmanız gerekiyor. Ben vakti zamanında bu virüsü kaldıracağım zaman yabancı sitenin birinde tam sürüm bulup kullanmıştım ve virüsleri tamamen kaldırmıştım.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Plesk Panel Dizin Şifreleme

Ancak bu makaleyi yazmadan önce Wipersoft tam sürümü aramama rağmen internette bulamadım. Sadece üreticinin kendi sitesinden ücretli olarak programı alabiliyorsunuz. Bu yüzden ya satın alarak yada internette Wipersoft un son sürümünü bularak bu virüsü temizleyebilirsiniz.

Önemli Not; Arkadaşlar ben bu virüsü sileceğim zaman sadece Zemana’ yı denememiştim. Zemana nedir derseniz, buda oldukça etkili bir tarayıcı virüsü silme programı. İsterseniz önce hemen aşağıdan verdiğim linkten Zemana’yı indirerek virüsü silmeyi deneyin. Olmazsa Wipersoft a bakın derim. Bol şans.

Zemana Tarayıcı Virüsü Silme Programı İndir

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*