PTT Kargo Takip Sistemi Nasıl Çalışır?

ptt kargo takip sorgulama

Herkese merhabalar, bugün sizlere PTT kargo takip sistemi hakkında detaylar vereceğiz. Öncelikle hepimizin sıkça gönderi yaptığımız PTT Kargodan bahsedelim.
Uzun zamandır en iyi posta gönderi hizmetlerini bizlere daha uygun fiyatlara sunuyor. Gönderimizi gönül rahatlığı ile teslim ediyor, teslim alacağımız zamanı hesaplayabiliyoruz. Bu özelliği sayesinde elimize gönderinin ne zaman ulaşacağını öğrenme şansımız bulunuyor. Dünyanın her yerine gönderi hizmeti sağlayan ve müşteri memnuniyetine önem gösteren PTT’ye buradan teşekkürlerimizi sunmak isteriz. Günün her saati Türkiye’nin her yerinden binlerce paket teslim alınıyor.

Bu paketler özenle hazırlanıyor ve adreslere teslim edilmek üzere yola çıkıyor. Sevdiğinize, dostlarınıza veya ailenize göndereceğiniz paketler bu sayede güvene alınıyor. Uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından gönderimiz elimize ulaştırılıyor. Diğer gönderi firmalarına göre daha uygun ve daha hızlı hizmet sağlaması’da ayrı bir güzellik katıyor. Gönderi oluşturulduktan sonra merak ediyor ve ne zaman elimize teslim edileceğiniz öğrenmek istiyoruz. Bu durumda bizim için en önemli sorgulama aracı ”kargo takip” geliyor. Şimdi sizlere PTT Kargo ile ilgili tüm detayları aşağıdan sunuyoruz. Detaylı inceleyerek merak ettiğiniz tüm konularda bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Sorgulama

Gönderi oluşturmuş ve nerede olduğunu merak ediyorsunuz. Bu durumda bizler için ücretsiz olarak sunulan sorgulama sistemi bulunuyor. Bu sisteme elimizde bulunan barkod numarasını girerek gönderi durumunu öğrenebiliyoruz. Diğer gönderi firmaları gibi PTT’nin sistemi’de oldukça basittir. Bu sisteme üye olmanıza gerek olmadan elinizde olan numarayı giriyor ve tüm detayları görebiliyorsunuz. Dünyanın her yerine kolaylıkla posta gönderme imkanınız bulunmaktadır. İster ağır bir eşya, ister özel bir hediye, isterseniz küçük bir zarf bile gönderebiliyorsunuz. Bunun sorgulama işlemi ise sadece PTT’nin kendi web sitesi üzerinden yapılıyor. Bunun dışında her hangi bir yere bilgilerinizi girmemeniz önem taşımaktadır. Çünkü sizden kişisel bilgiler istenmemektedir. Elinizde bulunan barkod numarasını girdikten sonra tek yapmanız gereken sorgulama yaparak sonuçları görmek.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Evde İngilizce Öğrenmek İçin Kaynaklar

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

Gönderi durumunuzu müşteri hizmetlerini arayarak’ta öğrenebilirsiniz. Bunun için PTT’nin resmi web sitesi üzerinde bulunan telefon numarasını aramanız yeterlidir. Sizin için mesai saatleri içerisinde hizmet veren temsilciler ile görüşme sağlayabilirsiniz. PTT Kargo müşteri temsilcisine bağlanmak için cep veya ev telefonunuzdan 444 1 788 numarasını çevirmelisiniz. Karşınıza çıkan temsilciye gönderi yapan kişi bilgileri ve barkod numarasını söyleyerek mevcut durumunu öğrenme şansınız bulunuyor. Aynı zamanda görüş, öneri ve diğer sorularınız içinde cevap alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken merak ettiğini konuyu temsilciye söylemek. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla arama yapabilir, mevcut tarife üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Ekstra hiç bir ücret sizden talep edilmeyecektir.

Ptt Kargo hakkında daha fazla bilgi edinmek için: https://www.kredisayfam.com/ptt-kargo-takip-2019.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*