Seo Uyumlu Makale Nasıl Olmalı

SEO Perfect CompanyWebisyo’ dan herkese merhabalar.. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Seo kategorimiz altında paylaşacağız. Makale konumuz ise seo uyumlu makale yazmak ile ilgili olacak. Bir web sitesi kurarız ve büyük umutlar bağlarız. Kurduğumuz web sitesinin bir an önce bir yerlere gelmesi için her şeyi yaparız. Ve genellikle aceleci davranır ve kötü cezalarla beslediğimiz umutları yitiririz. Yapılan hata acele etmektir aslında.

Sitenize zaman vermeli ve her şeyi doğru yaptığınızdan emin olmalısınız. Seo ile web sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz. Bir sitenin yükselmesi için en önemli etken hiç şüphesiz güncel ve organik içeriktir.

Ve içeriklerimizi seo kurallarına uygun olarak hazırlamalıyız. Peki seo kurallı makale nasıl yazılır ? Aşağıda vermiş olduğumuz kriterler seo uyumlu makale yazmanın kurallarıdır. Bu maddelere uyarak sitenizi yukarılara taşımak sizin elinizde..

Seo Uyumlu Makalenin Özellikleri Nelerdir ?

Başlık Özellikleri;

1- Anahtar kelime geçmeli

2- Anahtar kelime ile başlamalı

3- 2 kelime ile 7 kelime arasında olmalı

Açıklama Özellikleri;

1- Anahtar kelime geçmeli

2- Açıklama 150 karakteri geçmemeli

İçerik Özellikleri;

1- İçerik başlığındaki anahtar kelime h1 tag ile desteklenmeli

2- Anahtar kelimeler makalenin başlarında geçmeli

3- İçerik görsellerinin isimlerinde anahtar kelimeler geçmeli

4- İçeriğin sonlarında anahtar kelime geçmelidir

İhtiyacınız olan en uygun seo uyumlu makale ücretleri sizin için SadeceOn’da! Sitenizin sıralamasını değiştirecek ve sitenizi yükseltecek makaleler 10 Liradan başlayan fiyatlarla sizi bekliyor.

Yetenekli makale yazarlarımız dilediğiniz kelimede ve dilediğiniz sayıda makale yazdırmanız için size destek olmaya hazır. İşinde profesyonel kişilerden destek almak için sende hemen SadeceOn’a gel ve seçtiğin hizmeti güvenle al!

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO |

Bu Makaleyi Paylaş !


Hayır, Teşekkürler.
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Sitenin Seo Değerini Etkileyen Faktörler Nelerdir ?
Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*