Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

Sünnet düğünleri, her erkek evladımız için unutulmayacak özel ve manevi günlerden birisidir. Böylesine özel bir gün için iyi bir organizasyon, iyi bir planlama gerekir. Şayet sünnet organizasyonu hakkında bir fikriniz yoksa ve profesyonel yardım almak istiyorsanız, firmamız sizin adınıza A’dan Z’ye tüm planlamayı gerçekleştirecek, size ise yalnızca misafirlerinizi karşılamak ve çocuğunuza destek olmak düşecektir.

Sünnet Düğünü Organizasyonları Nasıl Olmalı?

Sünnet düğünü organizasyonlarında hazırlık ilk aşamadır. Sünnet olacak çocuğun şovları, gösterileri ve diğer etkinlikleri izleyebileceği bir sünnet yatağı hazırlanır; yatak süslemeleri yapılır. Bunun yanında organizasyonun düzenleneceği salonda masa ve sandalyelerin süslenmesi, balon, bayrak ve aksesuarların mekan içerisine uyumlu bir şekilde yerleştirilmesi ile hazırlık aşamaları tamamlanır.

Standart organizasyon özelliklerinin yanı sıra bazı özel aktiviteler de müşterilerin isteklerine uygun olarak firmamızca planlanabilir. Bu aktivitelerden bazıları ise: sünnet tahtı ve Yeniçeri seremonisi, mehter takımı, palyaço gösterisi, ilahi sanatçıları ve tasavvuf grubu gösterileridir. 

Opsiyonel aktivitelerden olan Yeniçeri seremonisi, mehter takımı ve palyaço gösterileri gibi etkinlerin herhangi bir tanesini seçebileceğiniz gibi; talebe göre birkaçına da organizasyonlarda yer verebiliriz. 

Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Yemek Seçeneği

İyi bir sünnet düğünü etkinliğinin en önemli aşamalarından birisi yemek sunumudur. Özel aşçılarımız tarafından hazırlanan yemek menülerimizle misafirleriniz fazlasıyla memnuniyet duyacaktır. En lezzetli yemekleri çeşitli ikramlarımızla taçlandırarak eksiksiz ve kusursuz bir sünnet organizasyonunu deneyimli ekibimizle hazırlıyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonları Fiyatları

Firmamız tüm organizasyon çeşitlerinde her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Sünnet düğünü organizasyon fiyatları ise bazı kriterlere göre değişkenlik gösterebilir. Yemek menüsü seçeneği, mehter takımı, ilahi grubu ve gösterilerdeki özel talepler ve isteklere göre, mekanın büyüklüğüne ve katılımcıların sayısına göre fiyatlar değişkendir. Ortalama 3.000 TL ile 15.000 TL arasında bir rakamdan bahsedebiliriz.

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonları

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Haberim Olmadan PTT Kart Geldi ?

Sünnet düğünlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi de tüm aktivite ve etkinlerin İslami kurallara göre gerçekleştirilmesi gerektiğidir. Böylesine maneviyatı yüksek bir günde; sunum ve etkinleri bu hususa riayet ederek gerçekleştiriyoruz. İslami sünnet düğünü organizasyonları için son derece hassas ve titiz bir çalışma ortaya koyuyoruz.  İncelemek için tıklayın

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*