Tarayıcı Tarama Programı İndir

Webisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Yazıcılar kategorimiz altına yazıyoruz. Makale konumuz ise tarayıcı tarama programı ile ilgili olacak. Ev, iş yeri yada başka alanlarda çeşitli işlerimizi yapabilmek için bilgisayarlara ihtiyaç duyarız.

Ancak bilgisayarlara ihtiyaç duyduğumuz kadar bilgisayar ile birlikte çalışan diğer aygıtlara da ihtiyacımız bulunur. Bu aygıt bir usb bellek olabileceği gibi bir yazıcı da olabilir. Bilgisayar da hazırladığımız bir belgeyi çıktı almak yada dışarıda ki bir belgeyi taratmak istediğimizde yazıcı ve tarayıcılara ihtiyacımız olur. Bazı yazıcılar sadece çıktı özellikli olabileceği gibi bazıları da all in one olabilir. Yani hem tarayıcı hem yazıcı hem fotokopi hemde faks özelliği bir arada bulunabilir. Bugün ki konumuz da yazıcı tarayıcı özelliği ile ilgili olacak.

En İyi Scanner Programı Hangisi ?

Eğer eviniz yada iş yerinizde bulunan yazıcınızın bir tarayıcı özelliği varsa birde tarama programına ihtiyacınız var demektir. Taramalarınızı aslında 3 yoldan yapmak mümkündür. 1.si yazıcınız ile birlikte gelen cd yazılımı içinden çıkacak tarama yazılımı ile. 2.si Windows un kendi içerisinde bulunan Windows Faks ve Tarama özelliği ile. Ve son olarak sizlere önereceğimiz VueScan tarama programı ile.

Arkadaşlar eğer ilk 2 seçenekten memnun değilseniz yada bir şekilde kullanmayı çözemediyseniz 3. seçenek sizin için oldukça ideal. VueScan tarayıcı programı her yazıcı ile uyumlu şekilde çalışabilmektedir. Yani tarayıcı özelliği bulunan yazıcınız yada tarayıcınız ile bu programı kullanarak belge taratmak mümkün. Hemen VueScan indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

VueScan Pro Full İndir ( Program + Serial Number + Crack )

Yukarıdaki bağlantıdan ilgili programı indirin ve klasöre çıkartın. Klasör içinde 2 adet uygulama dosyası bulunmaktadır. İşletim sisteminiz için uygun olan bit sürümünü seçin ve programı kurun. Kurduktan sonra programı kapatın ve tekrar indirdiğimiz klasöre gidin. Şimdi son olarak yapmamız gereken şey programı tam sürüm yapmak. Bunun için VS_Script_Fix3 zip dosyasını da klasöre çıkaralım. İçerisindeki VUE_Registrator klasörüne girelim. Ve son olarak buradaki VUE_Reg uygulamasını çalıştıralım. Artık programı yeniden açtığınızda programın full sürüm olduğunu göreceksiniz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Bizhub 163 Network Scanner Ayarlama

Bu Makaleyi İzle.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO |

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*