Turkcell 2 ye Katla Kampanyası Nasıl Yapılır ?

turkcell-2-ye-katla-kampanyasi-nasil-yapilirWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugünkü makalemizi Hayat kategorimiz altına ekliyoruz.

Makale konumuz ise Turkcell enflasyonla mücadele kampanyası olan 2’ye katla kampanyası hakkında olacak.

Bildiğiniz ve kullandığınız üzere ülkemizde hizmet veren en yaygın 2-3 gsm operatörü firması var.

Ve bu firmalar en çok müşteriye ulaşmak için sürekli rekabet içerisindeler.

Her yıl sürekli kontör, sms veya internet kampanyaları düzenleyerek insanların hat değiştirerek kendilerine geçmelerini istiyorlar.

Bu firmalardan birisi de Turkcell. Reklam amaçlı söylemiyorum ama ben kendimi bildim bileli Turkcell hat kullanıyorum.

Ve ara sıra çok ufak çaplı sorunlar olsa da şimdiye kadar pek bu firmadan şikayetçi olmadım. Ancak diğer gsm firmalarını veya Turkcell kullanan insanlara baktığımda hepsi bir şeylerden şikayetçi.

Biraz onları gözlemledim aslında ve neden onların hangi firmaya geçerse geçsin sürekli şikayet ettiklerini ve benim neden hiç şikayet etmediğimi buldum.

Arkadaşlar ben sürekli telefonla konuşan veya telefonun tüm nimetlerinden faydalanmalıyım diyen birisi değilim. Yani bana aylık 300 dk her yöne konuşma paketi olsa yeterli.

Zaten sürekli bilgisayar veya televizyon başındayız bir de dışarıda veya evde sürekli telefonla konuşup, telefondan internete girmek istemiyorum. Yani bu ilgimi çekmiyor.

Bu yüzden sadece 300dk konuşma paketi düzgünce sağlanırsa bana her firma ile hiç tartışmadan sonsuza kadar çalışabilirim 🙂

Ancak pek çok insana yüklediği kontör veya internet paketi yetmiyor. Çünkü insanlar manyak gibi teknoloji bağımlısı olmuş durumdalar.

Evde, işte, okulda, yemekte, tuvalette, durakta ve bla bla bla yani her yerde ellerinden telefonu düşürmüyorlar.

Yani bu insanların beyni zaten radyasyondan tutuşmuş vaziyette ve memnun olmaları neredeyse imkansız 😀

Ancak buna rağmen gsm firmaları kampanyalar düzenleyerek bu insanları memnun etmeye çalışıyorlar.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  GSS ( Genel Sağlık Sigortası ) Ödememek İçin Ne Yapmak Gerekir ?

Yakın zamanda özellikle ülkemizde krizin iyice kendini gösterdiği son dönemde Turkcell vatandaşa destek olmak amaçlı enflasyonla mücadele kampanyası başlattı.

Turkcell Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası Kullanımı ?

Peki nedir bu enflasyonla mücadele kampanyası ve kimler, nasıl katılabilir gelin şimdi daha detaylı inceleyelim.

Öncelikle Turkcell’ in kampanyası olduğu için malumunuz yalnızca Turkcell hat sahipleri katılabiliyor. Peki bu kampanya ne zamandan beri var ?

Arkadaşlar Turkcell enflasyonla mücadele 2 ye katla kampanyası Ekim 2018′ den itibaren başladı ve 31 Aralık 2018 tarihine kadar da devam edecek.

Yani halen kampanyadan faydalanmak için neredeyse 1 ay vaktiniz var. Benim de biraz geç haberim oldu ancak hemen az sonra anlatacağım şekilde kampanyaya dahil oldum.

Ancak 2 ye katla kampanyasından nasıl faydalanacağınızı anlatmaya başlamadan önce bilmeniz gereken önemli şeyler var.

Mesela bu Turkcell kampanyasından yararlanmak için sim kartınızın 4.5G uyumlu olması gerekiyor.

Eğer uyumlu değil ise hemen bir Turkcell bayisine giderek ücretsiz şekilde hattınızı 4.5G uyumlu hale getirebilirsiniz.

Eğer hattınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız hemen telefonunuzdan 4.5G yazarak 2222′ ye sms gönderebilirsiniz.

Sms sonucunda sizlere hattınızın 4.5G uyumlu olup olmadığı bilgisi gelecektir. Bunun dışında Turkcell 2 ye katla kampanyasında yalnızca internet paketiniz 2 ye katlanmaktadır.

Yani bu kampanya sms ve konuşma paketinizi kapsamamaktadır. Bu bilgileri de verdikten sonra gelin şimdi internetimizi 2 ye katlayalım. 🙂

Bu kampanyaya Turkcell Bip uygulaması içerisindeki enflasyonla mücadele uygulaması üzerinden katılacağız.

O yüzden öncelikle telefonumuzda Turkcell Bip uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

Eğer uygulama yüklü değil ise hemen Play store arama kısmına “bip” yazarak aşağıda gördüğünüz gibi çıkacak olan Bip uygulamasını telefonunuza yükleyin.

turkcell-bip-kampanya

 

 

 

 

 

 

Bip uygulamasını yükledikten sonra uygulamayı açalım ve aşağıda gördüğünüz gibi Keşfet menüsüne geldikten sonra Enflasyonla Mücadele servisine basalım.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Stand Up Nasıl Yapılır ?

enflasyonla-mucadele-kampanyasi-turkcell

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki kırmızı ile gösterilen servise bastığınızda anında size başvurunuzun alındığına dair Bip uygulamasından mesaj gelecek.

Ve bundan kısa bir süre sonra da yaklaşık 10-15dk sonra da internetinizin 2 ye katlandığına dair yine bir mesaj alacaksınız.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken şudur; bu 2 ye katlanan paketinizi, paketi yaptırdığınız süre içerisinde kullanabilirsiniz.

Yani siz önceki internet paketinizi ayın 10 unda yaptıysanız ve ayın 15 inde 2 ye katla kampanyasına katıldıysanız bu kampanya da ayın 10 unda biter.

Yani 2 ye katladığınız zamanda bitmez. Eğer bunlar sizin için çok sorun değilse artık 2 ye katlanan paketi güle güle kullanabilirsiniz. 🙂

Ve bu kampanyayı Turkcell kullanan tüm yakınlarına da anlatarak onların da faydalanmalarını sağlayabilirsin.

Son olarak bu kampanya hakkında sık sorulan soruları ve daha fazla bilgiyi aşağıdaki resmi kampanya sayfasından edinebilirsiniz.

turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/enflasyonla-mucadele-kampanyasi

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*