Ücretsiz Türkçe Udemy Kursları Bulma

ucretsiz-turkce-udemy-kurslari-bulmaWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugünkü makalemizi Online Eğitimler kategorimiz altına ekliyoruz.

Makale konumuz ise tamamen ücretsiz Türkçe Udemy kursları edinme ile ilgili olacak.

Eskiden, yani henüz internet ve bilgisayarlar bu kadar yaygın değilken hatta cep telefonları bile yokken bir bilgi edinmek istediğimizde ansiklopedilerden yararlanırdık.

Benim yaşım çok ilerlemiş olmasa da ilk okula giderken öğretmen bir ödev verdiğinde evdeki ansiklopedilerden araştırıp ödevi yaptığımı hatırlıyorum.

Ve bu durumu şimdiki dönemle kıyasladığımda zamanında gerçekten inanılmaz zor bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Ancak şimdi durum öyle değil.

Ansiklopediler sadece vitrinde veya kitaplıkta süs olsun diye duruyorlar. Öğrenmek istediğimiz bilgiyi ise telefon veya bilgisayarımızdan internet aracılığıyla öğrenebiliyoruz. İnternet üzerinde her istediğiniz bilgiye ulaşmak mümkün.

Udemy Ücretsiz Türkçe Kurslar

Hatta pek çok konuda online eğitimler bile mevcut. Ve bu eğitimlerin toplandığı hem Türkçe hem de yabancı dillerde pek çok site bulunmaktadır. Ancak bunlardan biri olan Udemy sitesinde neredeyse tüm konularda videolu şekilde eğitimler mevcut.

Bu eğitimler genelde oldukça küçük ücretler karşılığında satılmaktadır. Yani pek çok eğitim içeriği hazırlayan kişiler eğitimlerini Udemy de yayınlıyor ve bundan belli bir kazanç elde ediyorlar.

Ancak tabi ki ücretli Udemy kurslarının yanında, tamamen ücretsiz Udemy kursları da mevcut. Hatta ister İngilizce ister Türkçe isterseniz de farklı bir dilde ücretsiz Udemy kursuna kayıt olabilir ve öğrenebilirsiniz.

Ancak ücretsiz ve Türkçe Udemy kurslarını görebileceğiniz bir site mevcut. Sitenin adı DiscUdemy. Hemen DiscUdemy bağlantısına tıklayarak ilgili siteye gidelim. Siteyi açtığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

ucretsiz-udemy-kurslari

 

Yukarıda gördüğünüz ekranda aslında her şey zaten çok açık. Ancak kısaca bahsedelim. Hemen ücretsiz Türkçe Udemy kurslarına ulaşmak için kırmızı ile işaretlediğimiz bağlantıya gidebilirsiniz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  İşletme Ve Pazarlama Terimleri

Veya aynı şekilde diğer dillerdeki ücretsiz kursları görmek için ise diğer bağlantıları kullanabilirsiniz. Bizim konumuz Türkçe ücretsiz Udemy kursları hakkında olduğu için hemen kırmızı ile gösterdiğimiz Türkçe kısmına giriyoruz. Ve karşımıza aşağıdaki ekran geliyor.

udemy-ucretsiz-kurs-bul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gördüğünüz gibi artık tüm ücretsiz ve Türkçe Udemy kurslarını bir sayda görüyoruz. Buradan almak istediğimiz kursa basalım.

ucretsiz-udemy-kurs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve gelen ekranda Take Course butonuna basalım. Ve son olarak gelen ekranda kırmızı ile gösterilen kurs bağlantısına basalım.

udemy-turkce-kurslar-ucretsiz

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki bağlantıya gittiğinizde artık Udemy üzerinden kursu görebileceksiniz. Ve tek yapmanız gereken aşağıda gördüğünüz Hemen Kaydolun bağlantısına basmak.

udemy-ucretsiz-kayit-ol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki kaydolun butonuna bastığınızda artık kursu görebilir ve öğrenmeye başlayabilirsiniz. Ücretsiz diğer kursları görmek ve katılmak için de aynı yöntemi kullanabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO |

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*