Whatsapp Durumları Neden Görünmüyor ? 24 Şubat Whatsapp Güncellemesi

whatsapp-durumlari-gorunmuyor-2017Webisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Teknoloji Haberleri kategorimiz altına yazıyoruz. Makale konumuz ise whatsapp durum neden gözükmüyor ? sorusuna cevap olacak.

Arkadaşlar bu sabah uyandığımızda Whatsapp ı kontrol ettiğimizde ilk gözümüze çarpan şey tabi ki Whatsapp durumlarının kaybolması oldu. Bende ilk olarak sadece benim telefonumda yani Whatsapp ta sorun var zannettim.

Ancak biraz kurcaladıktan sonra durumun sadece bende değil herkeste olduğunu fark ettim. Ve biraz düşündüğümde sorunun dün gece uyumadan önce Whatsapp güncellemesi yaptığımdan dolayı olduğunu gördüm.

23 Şubat Gecesi Whatsapp Güncellemesi ve Durumların Yok Olması

Evet dün gece uyumadan önce Whatsapp a girdiğimde karşıma güncelleme uyarısı geldi ve evet diyerek güncellemeyi yaptım ve sonra kontrol etmeden uyudum. Sabah uyanıp Whatsapp mesajlarıma bakmaya çalıştığımda, Whatsapp durumlarının görünmediğini fark ettim. Ve anladım ki dün gece yaptığım güncelleme sonrası böyle bir değişiklik olmuştu. Whatsapp resmen gece gece bizi bombalamıştı.

Bombalamıştı diyorum çünkü ben dahil neredeyse kimse bu yeni whattsapp durum özelliğini beğenmedi. Yeni Whatsapp durumunuzu resim yada video olarak ekleyebiliyorsunuz. Ve sadece 24 saat boyunca durumunuz aktif kalıyor. Sonrasında ise otomatik olarak siliniyor. Ve Whatsapp durumunuza kaç kişi baktığını görebiliyorsunuz.

Aslında Whatsapp son zamanlarda neredeyse her gün güncelleme uyarısı veriyordu. Yeni şekiller, ikonlar falan derken sonunda bombayı patlattı. Şuan gözlerim yaşlı olarak bu makaleyi yazıyorum çünkü tam 1 senedir değiştirmediğim durumum gitti. Yazıklar olsun Whatsapp, yazıklar olsun Zükerberk.. 🙁

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Google Dökümanlar ile Konuşarak Sesli Yazı Yazma

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*