Whatsapp İngilizce Konuşma Grubu

whatsapp-ingilizce-konusma-grubuWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugün ki makalemizi Hayat kategorimiz altına ekliyoruz. Makale konumuz ise whatsapp ingilizce konuşma grubu bulma hakkında olacak.

Biraz daha temel olarak bakmak gerekirse İngilizce öğrenmek hakkında olacak da diyebiliriz. Bildiğiniz gibi İngilizce, tüm dünyada da geçerliliği olan bir dil.

Aslında İngilizce veya farklı bir dil fark etmez, bu şekilde dünya da ortak bir dil olması mükemmel bir şey. Düşünün bir dil biliyorsunuz ve tüm dünyada geçerliliği var. Yani İngilizce bilerek tüm dünya ile konuşabilirsiniz.

Herhangi bir yabancı ülkeye gezmeye veya iş vasıtasıyla gittiğinizde çevrenizde bir sürü İngilizce bilen insan olacak ve onlarla anlaşabileceksiniz. Tabi ki bu şekilde anlattığımızda kulağa çok hoş geliyor.

Güncel İngilizce Whatsapp Grupları

Ancak ne yazık ki ülkemizde İngilizce bilen insan sayısı oldukça düşük. Hatta o kadar düşük ki biraz abartarak söyleyecek olursak biz İngilizce konuşamıyoruz. Çünkü İngilizce öğrenmek çaba, hırs ve azim ister.

Ve bu özellikler sanırım pek çoğumuzda olmadığından İngilizce öğrenmeyi belli aşamaya geldiğimizde pes ederek bırakıyoruz. Aslında bunun çeşitli nedenleri var.

Belki yanlış yöntemler ile İngilizce öğrenmeye çalışıyoruz belkide bize destek olacak birileri olmadığından. Ancak bazı yöntemler İngilizce öğrenmek isteyenlerin işini kolaylaştırabilir.

Bu yöntemlerden biri de grup halinde İngilizce konuşmak diyebiliriz. Yani tek başınıza İngilizce öğrenmeye çalışmak sıkıcı ve zor gelebilir. Bu nedenle bir İngilizce arkadaş grubu edinerek bu işi daha kolay ve zevkli hale getirebilirsiniz.

Peki İngilizce grubunu nasıl bulunur veya nereden bulunur ? Arkadaşlar öncelikle eğer okula gidiyorsanız, bu okul ortaokul, lise veya üniversite olabilir. Sizin gibi İngilizce heveslisi olan arkadaşlarınızla bir Whatsapp İngilizce grubu kurabilirsiniz.

Ancak böyle bir çevreniz yok ise şuan yaptığınız gibi internet üzerinde İngilizce konuşma gruplarını araştırarak, bu gruplara katılabilirsiniz. Öncelikle pek çok İngilizce sohbet sitesi de mevcut. Bu sitelere de girerek istediğiniz kişi ile sohbet başlatabilirsiniz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Özel İstanbul Arçelik Servisleri

Bir örnek vermek gerekirse; anadili İngilizce olan insanlarla canlı olarak ücretsiz sohbet etmek için speaky.com sitesini kullanabilirsiniz. Bunun dışında internet üzerinde bulduğunuz Whatsapp ingilizce grupları pek etkin olmayabilir.

Biz bir kaç Whatsapp yabancı dil konuşma grubu bulup katıldık. Ve grupta bulunan kişi sayısı da oldukça yüksekti. Fakat konuşmalara katılan sayısı 2-3 kişiden ibaretti.

Bu nedenle eğer imkanınız var ise çevrenizde İngilizce öğrenmeye hevesli tanıdıklarınız ile bir Whatsapp İngilizce konuşma grubu oluşturabilirsiniz.

Buna ek olarak sizler için tüm interneti taradık ve aşağıdaki Whatsapp İngilizce sohbet gruplarını bulduk. Aşağıda verdiğimiz gruplara katılarak İngilizcenizi geliştirmeyi deneyebilirsiniz.

Tüm Whatsapp İngilizce Konuşma Grupları

Arkadaşlar neredeyse tüm internet alemini sizler için taradık ve yüzlerce Whatsapp İngilizce Sohbet grupları bulduk. Grup bağlantılarının sayısı oldukça fazla olduğundan Whatsapp İngilizce grupları listesini bir metin belgesine ekledik.

İlgili belgeyi hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilir ve daha sonra teker teker gruplara katılım sağlayabilirsiniz.

Whatsapp İngilizce Konuşma Grupları Listesi İndir

(Alternatif İndirme Linki)

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

One thought to “Whatsapp İngilizce Konuşma Grubu”

  1. yaklaşık 120 tane link eklemişsiniz ama sadece 15 tanesi çalışıyor. Yine de teşekkürler güzel çalışma…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*