Windows 10 Masaüstü Widget Nasıl Eklenir ?

windows-10-masaustu-widgetWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugün ki makalemizi Bilgisayar kategorimiz altına yazıyoruz. Makale konumuz ise Windows 10 masaüstü araçları ekleme ile ilgili olacak.

Her bilgisayar kullanıcısının kendi bilgisayarı ona göre özeldir. Ve aynı yaşadığımız eve özellikle ev içinde yaşadığımız odaya benzer.

Herkes odasını kendi istediği gibi düzenler ve başkasının gelip değiştirmesinden hoşlanmaz. Şimdi diyeceksiniz ki bilgisayar makalesinden Sabri’ nin Manchester’ a attığı gole nereden geldik ?

Yani şunu demek istiyorum Windows 10′ da artık Windows 7 deki masaüstü widget ları yok. Durum böyle olunca da Microsoft bir nevi sizin odanızın düzenini bozmuş oluyor. Peki odamızı nasıl eski haline getirebiliriz ? Tabi ki Windows 10 masaüstü araçlarını geri getirmenin bir yolu var. 8 Gadget Pack yazılımı ile tıpkı Windows 7 de olduğu gibi Windows masaüstü araçlarını ekleyebilirsiniz.

Windows 10 Masaüstü Araçları Nerede ?

Evet arkadaşlar yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi Windows 10 da masaüstü araçları bulunmamaktadır. Ancak ekstra bir yazılım ile bu araçları eklemek mümkündür.  Peki masaüstü widgetları nasıl ekleyeceğiz ? gelin şimdi hep birlikte bunu öğrenelim. Öncelikle buraya yada buraya tıklayarak 8GadgetPack isimli Windows 10 widget yazılımını indirelim.

İndirdiğimiz programı kuralım. Artık masaüstü sağ tık araçlar diyerek masaüstü widget ekleyebilirsiniz. Daha fazla özellik ve ayarlar için başlat menüsünde ilgili programın adına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Programı denetim masasından kaldırabilirsiniz. Windows 10 masaüstü araçlar ekleme programı ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıdaki makale videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu Makaleyi İzle.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Avira System Speedup 1.5.0.1017 Full İndir

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

One thought to “Windows 10 Masaüstü Widget Nasıl Eklenir ?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*