Wp Splash İmage Eklentisi Çalışmıyor Sorunu ve Çözümü

wp-splash-image-errorWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi Webmaster kategorimiz altına yazıyoruz. Makale konumuz ise WordPress açılır reklam eklentisi olan Wp Splash İmage ile ilgili olacak.

Bu eklenti sayesinde WordPress sitenizin ister başlangıç sayfasında isterseniz her sayfasında açılır reklam gösterebilirsiniz. Alından reklam dediğime bakmayın yani illa reklam için kullanacak değilsiniz.

Ama genelde pop-up reklam için kullanıldığından öyle söylemek istedim. Siz isterseniz kullanıcılarınızı bilgilendirmek amaçlı yazı-resim gösterebilirsiniz. Buraya kadar güzel anlattık ancak bu eklenti son sürüm WordPress sürümü ile çalışmıyor.

Ve şuan kullananlarda WordPress sürümünü günceller ise sorun yaşayacaklar. Peki sitemizi güncel tutmayacak mıyız ? derseniz tabi ki güncel tutacağız. Peki sorun nasıl çözülecek derseniz, Wp Splash İmage eklentisinin eski sürümünü kullanarak. Arkadaşlar WordPress son sürüm uyumlu Splash İmage eklentisini indirmek için aşağıdaki verdiğim bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ancak söylemem gereken bir şey var. Size 1. linkte verdiğim ve bende düzgün olarak çalışan sürüm sizde olmazsa 2. linkten verdiğim yani diğer eski versiyonlar linkinden tek tek eski sürümleri indirerek deneyin. Sürüm 2.0′ dan başlayarak indirmeniz daha uygun olur. Çokta eskiye gitmeyin 🙂 Mutlaka çalışan sürüm bulacaksınız.

Wp Splash İmage Çalışan Versiyon

1- Arkadaşlar aşağıdaki linkten çalışan versiyonu indirip kurabilirsiniz.

2- Eğer yukarıdaki versiyon çalışmadıysa tüm eski versiyonları görmek ve indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Sitemin İnfosu Değişti, Başka Sitenin İnfosu Çıkıyor ?

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*