Yeni Yıl, Yeni Hayaller ve Umutlar; Yarın 2016 :)

yeni-yil-2016Herkese merhabalar.. Bugün 31 Aralık 2015 yani yılın son günü. Bundan sonra daha hiç 2015 olmayacak ( her zaman bu kadar önemli bilgi vermem ). Bazılarımıza iyi bazılarımıza kötü gelen bir yıl olmuş olabilir. Ama tabi ki her zaman geleceğe umutla bakmaya devam ediyoruz. İsmail abinin gemisinin geleceği gibi bize de güzel günler gelecektir elbet 🙂 Yılbaşı benim için her zaman özel bir gün olmuştur.

Zaten beni heyecanlandıran 2 özel günüm kaldı, biri yılbaşı diğeri doğum günüm. O yüzden bugünü oldukça keyifli geçirmeyi planlıyorum inşallah. Gerçi daha keyifli kısmı başlamadı şuan iş yerindeyim ve bu makaleyi yazıyorum. Çünkü akşam makale yazmaya vaktim olmayabilir. Eee bende bu özel günü siteye makale yazmadan geçiremem 🙂 Bilmiyorum sizde de oluyor mu ama bugün benim içim kıpır kıpır resmen kelebekler at koşturuyor 😀 Bilmiyorum sizi ama bence sizinde böyle olmalı.

İnsan devamlı umut ve hayallerle yaşamalı, insanın bir hedefi olmalı. İşte yeni yıl sizin için bir fırsat. Bırakın tüm olumsuzlukları bir kenara ve 2016′ ya kitlenin. Kişisel gelişim koçluğu da yaptığıma göre şimdi gelelim benim için 2015 yılının nasıl geçtiğine.. İlk aylar soğuktu, şaka şaka tamam vurmayın 😀 2015 kış döneminde üniversite sınavlarına çalışıp hemde işte çalıştım. Sonra ilkbahar geldi sınavlar bitti ama işte çalışmaya devam ediyordum. Sonra Temmuz ayında iş değişikliği yaptım. Her şey bir anda gelişti 😀 Yeni iş yeri için 2 hafta İstanbul’ da eğitime gittik. Yeni iş yerinde Murat adında gerçekten iyi bir arkadaş daha edindim. ( Şuan 6 ay oldu hala beraber çalışıyoruz. Seviyeli bir ilişkimiz var 😀 )

Her neyse 2015′ in bana getirdiği en büyük güzellik yıllardır aradığım kişiyi bulmam oldu. Merak edenler için adı Fatma. Onu çok seviyorum, bilmiyorum bu makaleyi okur mu ama yinede burada kocaman selam gönderiyorum aşkısına <3. Neyse efendim şuan için herşey çok şükür çok yolunda gidiyor. Benim 2016 için çok güzel plan ve projelerim var. İnşallah güzel bir yıl olur ve istediğim başarıyı sağlarım. Makalenin artık sonlarına geldik. Ve ben yine vakit ayırıp makalemi okuduğun için seni çok seviyorum sevgili user 🙂 Ve herkese yeni yılda başta sağlık, huzur, iyilik daha sonra başarı ve para diliyorum. Herkesi çok seviyorum. Yarın 2016 🙂

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Arkadaşımı Ziyaret İçin Ankara' ya Gittim (:

31.12.2015

Ali YALÇIN

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*