Youtube Toplu Video İndirme

Webisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi İnternet kategorimiz altına ekliyoruz. Makale konumuz ise Youtube toplu video indirme hakkında olacak.

Biz insanlar günümüzün çoğunu internette gezinerek geçiriyoruz. Ve tabi ki interneti pek önemli olmayan işler için kullanıyoruz. Ya sadece sabahtan akşama haber sayfalarına bakıyoruz yada video kanallarından komik kedi videoları izliyoruz. Video kanalları deyince aklımıza herhalde ilk olarak Youtube geliyordur. Günlük milyonlarca insan tarafından milyarlarca görüntüleme alan Youtube, video siteleri arasında tartışmasız zirvede. Ancak tabi ki Youtube u her zaman video izlemek için değil aynı zamanda video paylaşmak ve video indirmek için de kullanıyoruz.

Youtube Playlist İndirme Programı

Youtube üzerinden izlediğimiz bazı videolar bizler için önemli olabilir. Yani o videoyu silinme ihtimaline karşı indirmek isteyebiliriz. Yada bir işimizde kullanmak için yada başka nedenlerden dolayı Youtube dan video indirmek isteyebiliriz. Bunun pek çok yolu mevcut. Özellikle tek video indirmeleri yapabileceğiniz online siteler de bulunuyor.

Ancak toplu olarak bir playlist indirmek istediğinizde bunu düzgün bir şekilde online olarak yapabilen pek bir site mevcut değil. Bu yüzden Youtube video listesi indirme için kullanabileceğiniz oldukça basit ve kullanışlı bir masaüstü programı önereceğiz. Programımızın adı Youtube By Click arkadaşlar. Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip Youtube video indirme programını hemen aşağıdan indirebilirsiniz.

Youtube By Click İndir

Önemli Not; Bu program ile hem tek hem çoklu video hemde tek ve çoklu mp3 indirebilirsiniz.

Yukarıdaki bağlantıdan ilgili programı indirip kurun. Kurulum sonrası programı çalıştırın. Programı açtığınızda karşınıza aşağıdaki arayüz gelecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasör Seç; Bu kısımdan videoları yada müzikleri indireceğiniz klasörü seçiyorsunuz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Resim Dosyalarını Pdf' e Dönüştürme ve Birleştirme

Format Seç; Buradan ister video ister mp3 olarak indirme seçeneğini belirliyorsunuz.

Kaliteyi Seç; Buradan indireceğiniz video yada mp3 ün kalitesini ayarlıyorsunuz.

İndir; Buraya Youtube dan indirmek istediğiniz listenin yani playlist in linkini yapıştırıyorsunuz.

Arkadaşlar yukarıdaki en son işlem olan linki yapıştırdıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi ekran gelecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buradan da yukarıda gösterildiği gibi yeşil kısımdaki oynatma listesini indir butonuna tıklıyorsunuz. Son olarak açılan küçük pencere ekranında ise oynatma listesindeki hangi videoları indireceğinizi, videoların türünü ve kalitesini seçip indir butonuna tıklıyorsunuz. Hepsi bu kadar.

Bu Makaleyi İzle.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*