Youtube Video İşleniyor Sorunu, 0 yada 95 de Kalıyor ?

youtube-video-isleniyor-sorunuWebisyo’ dan herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün ki makalemizi İnternet kategorimiz altına yazıyoruz. Makale konumuz ise Youtube video yüklerken takılıyor sorunu ile ilgili olacak.

Artık günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok kişi teknolojinin sağladığı imkanlar ile para kazanabiliyor. İnternetten satış yaparak, anket doldurarak, video hazırlayarak yada daha pek çok yöntem ile para kazanabiliyor.

Bu yöntemlerden özellikle Youtube a video yüklemek son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Hatta Youtube ile kazanç elde edenlere verilen bir isim bile var. Onlara Yotuber deniliyor. Yotuberlar sabahtan akşama kadar Youtube kanalları için video hazırlayarak bu videoların izlenme ve reklam tıklanması ile para kazanan insanlar. Genelde yaş ortalamaları 18-24 yaş arasında olan bu insanların pek çoğunluğu bu işi iyi bir şekilde yapıyor ve gayet güzel paralar kazanabiliyor.

Youtube Video İşleniyor Kısmında Kaldı ?

Ancak bugün ki makalemize dönecek olursak tabi ki bu sorun sadece Youtuberlar için geçerli değil. Youtube a video yükleyen herkes için geçerli diyebiliriz. Arkadaşlar kendi videonuz yada başka bir yerden edindiğiniz videoyu Youtube hesabınızdan yayınlamak istediğiniz de bu video dosyasını siteye upload etmeniz gerekiyor. Öncelikle bu upload işi yani yükleme işi tamamlandıktan sonra sıra videonun yayınlanması için işlenme aşamasına geliyor.

Genelde video işleme işi başarılı bir şekilde tamamlanırken çok nadir de olsa özelikle video işlenmesinin yüzde 0 veya yüzde 95 kısmında kalabiliyor. Ancak siz rakamlara takılmayın yani sizde başka bir yüzde kısmında da video işlenmesi takılmış olabilir. Peki bu sorunun çözümü nedir ? Arkadaşlar eğer bu sorunu yaşadığınız anda evinizdeki internet bağlantınızda sorun yok ise kesinlikle Youtube un kendi sorunu demektir.

Yani yapmanız gereken tek şey videonun işlenmesinin bitmesini beklemek. Bu benim başıma defalarca geldi. Videonuz için tüm ayarları yaptıysanız yayınla butonuna basın. Size video işlenmesi bittiğinde yayınlanacağını zaten Youtube yükleme ekranında söylüyor. Artık hesabınızdan çıkış yapabilir ve belli aralıklarla Youtube kanalınızı videonun yayınlanıp yayınlanmadığını kontrol etmek için ziyaret edebilirsiniz. Ortalama olarak en az 15 en fazla 60 dakika içerisinde videonun başarılı bir şekilde yayınlanmış olması gerekiyor.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  Engellenmiş Siteye Nasıl Giriş Yapılır ?

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

2 thoughts to “Youtube Video İşleniyor Sorunu, 0 yada 95 de Kalıyor ?”

    1. Merhaba Diceyes, bizim de Youtube video yüklemelerimizde hep belli bir yüzde de kalıyor ancak biraz bekleyince devam ediyor ve düzeliyor. Eğer çok uzun süre beklemnize rağmen devam etmiyorsa, modeminizi ve bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar deneme yapmak işe yarayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*