Ziraat Atm 5 Tl Alıyor mu ? Ziraat Atm 5 Tl Yatırma

ziraat-atm-5tl-aliyor-mu-ziraat-atm-5tl-yatirmaWebisyo’ dan herkese merhabalar. Bugünkü makalemizi Hayat kategorimiz altına ekliyoruz.

Makale konumuz ise Ziraat atm 5tl alıyor mu yani Ziraat bankasına atm den 5tl yatılıyor mu ? bununla ilgili olacak.

Eskiler paralarını ya ceplerinde yada yastık altında tutarmış. Ancak günümüzde her şey dijitale döndüğü için artık paralarımızda dijital oldu.

Yani maaş aldığımızda veya herhangi bir şekilde elimize geçen parayı doğrudan atm den banka kartına yatırıyoruz. Zaten çoğumuz maaşı bile elden almıyoruz.

Maşımız bile direk banka hesabımıza yatıyor. Genelde banka kartından harcama yaparken veya atm den para çekeceğimiz zaman veya yine aynı şekilde atm den para yatıracağımız zaman bir problem yaşamıyoruz.

Ziraat Atm En Az Ne Kadar Para Çekilir ?

ziraat-bankamatik-en-az-ne-kadar-cekilir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ancak bazen banka kartımızda 5tl olabiliyor. Ve o 5tl yi çekmek isteyebiliyoruz. Ancak Ziraat atm si veya farklı bir banka atm si maalesef 5tl çekmeye izin vermiyor.

Ancak eğer 5tl niz daha varsa Ziraat atm ye 5tl yatırarak veya aynı şekilde diğer pek çok bankanın atm sinden de 5tl yatırarak 10tl nizi çekebilirsiniz. Yani kısaca Ziraat bankamatikten minimum çekim limiti 10tl ve katlarıdır.

Yani atm den 15tl de çekemezsiniz. Ancak tabi ki para yatırmada bir problem yok. Yani herhangi bir atm den 5tl veya 15tl yada 25tl yatırabilirsiniz. Ancak para çekeceğiniz zaman mutlaka 10tl ve katları olarak çekim yapmak zorundasınız.

En azından bu durum Ziraat bankası ve benim kullandığımı diğer bir kaç banka içinde bu şekildedir. Çok istisna belki 1 banka 5tl veriyordur onu araştırmak lazım.

Ancak bugünkü konumuz Ziraat atm sine 5tl yatırmak ile ilgili olduğundan en azından bu soruya yanıt vermiş olduk. Özetle belirttiğimiz gibi Ziraat bankamatik en düşük para yatırma miktarı 5tl dir.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR!  YKS Ders Çalışma Programları ( YKS, TYT, AYT )

Para çekmek isterseniz de 10tl ve katlarını çekebilirsiniz. Ve bu durum neredeyse diğer tüm bankalarda aynıdır. Umarım bir 5tl niz daha vardır ve onu bankamatikten yatırıp 10tl olarak çekim yapabilirsiniz. 🙂

Tüm Bankaların Para çekme limiti nedir ? sorusunu soran ziyaretçilerimiz içinde aşağıda detaylı bilgi veren sayfayı paylaştık. Bu sayede hangi bankadan günlük ne kadar para çekebileceğiniz konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Tüm bankaların atm para çekme limitleri için: https://www.kredisayfam.com/tum-bankalarin-atm-para-cekme-limitleri.html adresini inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Bir Sonraki Makalemizde Görüşmek Üzere.. | WEBİSYO

Bu Makaleye Tepkin ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

ali

Merhaba ben Ali, hayata pozitif bakan, devamlı olumlu biri olmaya çalışan, az sayıda arkadaşı olan arkadaşlarına kanka diyen ve onları çok seven, oldukça komik, neşeli, çok iyi diş fırçalayan, bilgisayarcı, şarkı söyleyen, aklı fikri futbolda olan ve çok iyi futbol oynayan, topa sol ayak ile vuran, idealleri olan, bişeyler yapmak için, bir yerlere gelmek için devamlı çalışan bir insan. Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. :) | ''Hayal gücü, gözlerimizi kapattığımızda görebildiklerimizdir..'' ( Ali Yalçın ) | İletişim: ali@webisyo.com |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*